Widziałam wczoraj Leosia. Wyładniał, zrobił się bardziej smukły. Pani wet powiedziała, że wygląda bardzo ładnie i zdrowo, dostał tabletki na odrobaczenie, teraz Klaudia ma obserwować co ciekawego będzie w kupkach :razz: i w zależności od tego zaaplikować mu dzisiaj i jutro jeszcze tabletki. Ze szczepieniem trzeba jeszcze poczekać.
Leoś w oczekiwaniu na wizytę:
[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/9161/1hl2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6968/3mw4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2483/4zb1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1953/5sn4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2838/6hf5.jpg[/IMG]
chciałam uchwycić jego śmieszną plamkę na grzbiecie:
[IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9371/7vg0.jpg[/IMG]