Przepraszam, mam dostęp do netu tylko między 9 i 17. Wysłałam już numer do Bezy- niestety nie odbiera telefonu, żeby skontaktowała się z Panią opiekującą się psinkami, także mam nadzieję, że szczeniaczka uda się dzisiaj zabrać. Państwo, którym wysyałam zdjęcia zrezygnowali, trudno, ich strata.
Czy znacie jakieś hoteliki, do których można by zabrać dzisiaj te suńki ???
Ja mam kontakt tylko z Otrębusami ale mam taki dług, że nawet ni będę próbować tam dzwonić.