Jump to content
Dogomania

cuciola

Members
  • Posts

    3954
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by cuciola

  1. Witamy sie!!! Sasza wyprzystojnial...to juz kawaler!! :loveu: sliczne zdjecia blondasa tez :loveu:
  2. Troche pusto tu :razz: Chwale sie ze po 2 letnim oczekiwaniu [B]doszedl w koncu wloski rodowod Yoghiego :multi::multi::multi::multi::multi: [/B]a tu pan pies :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/396/11713c3d667bfd33.jpg[/IMG][/URL]
  3. Witamy!!! sliczne zdjecia z pileczka! i trzymamy kciuki za kolejna wystawe!
  4. grzyb pierwsza klasa! moze Idunia zasadzila? :D
  5. czesc! gratulujemy wystawy!!! no i sliczne zdjecia labiszonow wstawilas! chyba Erunia wygrywa w mojej klasyfikacji :)
  6. My troche spoznialscy!!! ale tez chcemy zlozyc Ci zyczenia urodzinowe!!! Wszystkiego o czym marzysz! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/12/b6240745abe93f31.gif[/IMG][/URL]
  7. [B]Asiaczek[/B] dziekujemy ze zajrzalas! [B]betty [/B]ja podziwiam barfowcow i barfowac bym kiedys chciala! tylko ze zamrazarki nie moge poswiecic psu a na codziennie zakupy tez ciezko sie wyrobic..
  8. Dobranocka! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/277/5edfd58e0f8f6c3a.jpg[/IMG][/URL]
  9. Dalszy ciag wodolaza [IMG]http://images44.fotosik.pl/11/690a2647e0fa3f90.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/11/c3b08b5b764ebcec.jpg[/IMG]
  10. Trzymalismy kciuki za Chorzow..jak poszlo? :D
  11. Stawy? co w nich siedzi nie wiem i sie nie dowiem bo jeszcze nie mam rodowodu! Nawet nie mozecie sobie wyobrazic jak wloski zwiazk kyn. pracuje a raczej jak nie pracuje! dzisiaj rano wlasnie dzwonilam sie przypomniec! tak czy owak drepta dobrze wiec co ma w stawach to juz tak zostanie Bedziemy trzymac kciuki za wystawe!
  12. cuciola

    Furminator

    no i doszedl furminator!!! dla labcia super sprawa! nie wybiera tyle siersci co na video..ale sprawdza sie dobrze!
  13. U nas w sumie nic nowego :) Lapki dochodza do lepszego stanu, krolewicz sie do karmy suchej bez dodatkow przyzwyczail. Jeszcze do konca miesiaca..oby tylko ten worek skonczyc i bedziemy myslec co dalej. A zmeczenie psa trwa..20 minut spaceru na plaze w jedna strne,spuszczenie psa do wody..rzucanie acquatoya do wody jakies 10 razy na sesje :) no i potem tak spi.. a jak odzyje to znowu do wody :D
  14. Taki bylem zmeczony... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/272/a179fffb1a692b42.jpg[/IMG][/URL] A tak odpoczywalem na plazy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/ddf5dea0d3fc5236.jpg[/IMG][/URL]
  15. Ja tez zabieram po podobnym czasie. Zaciekawilo mnie po prostu jego zachowanie,bo jesli ma konkurencje to wcina rowno! jakiego czasu potrzebuje organizm zeby bylo widac poprawe skory itp? na razie karme je tydzien
  16. Dzisiaj mu polalam troche oliwa z oliwek,powachal i odszedl! a jak moj Tz udaje ze zje mu karme z miski to on glupolek szybko do niej leci i wyjada.. zrozumiec psa :D
  17. Ojj bidulek! nie ma to jak labrador! woda=super zabawa! moj przed karma hill's d/d byl na rybnej karmie wiec dziwne ze jego stan jest jaki jest! no ale w karmy rozne badziewie pakuja wiec moze go cos innego z niej uczulalo,a moze nawet nie karma zobaczymy sa tez puszki d/d hill'sa..moglabym kupic zeby pol lyzki mu dodac no ale boje sie sprawdzic jaka jest cena :D
  18. [QUOTE]Karmy polanej olejem nie zje?[/QUOTE] kreci nosem tak czy owak. Kolacje zjadl bez niczego bo postawilam miske i odeszlam sobie-zje to dobrze a jak nie zje to dam mu jutro rano. No i zjadl! on jest po prostu rozpieszczony tutaj we Wloszech jakbym miala kupowac mieso w marketach to chyba wyszloby mi tak samo jak karma,musze zajrzec do jakiegos rzeznika czy cenowo troche lepiej to wyglada (bo jednak euro kieszenia trzesie) mysle czy mu kupic jakis prepatar na siersc..u nas chwala Ribespet. Na brzuchu prawie przeswituje mu skora,a to labrador
×
×
  • Create New...