Jump to content
Dogomania

Magda-Amir

Members
  • Posts

    668
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda-Amir

  1. :D :D i jezorek też mamy piękny :lol: :p [img]http://img92.imageshack.us/img92/8199/amir21yj.jpg[/img]
  2. to sprawie Wam jeszcze przyjemność :lol: :cool3: [img]http://img92.imageshack.us/img92/8199/amir21yj.jpg[/img] Cimi bo nie daje gwarancji ze bede codziennie :roll: :oops:
  3. ohh one sa takie piekne :p :p :loveu: ale jedno zdjecie mnie polożylo na lopatki hihihi [img]http://img83.imageshack.us/img83/124/p33100071dk.jpg[/img] :lol:
  4. [quote name='Cimi']Ło matko Magda się wreszcie pojawiła :evil_lol:, ale pewnie zaraz znów zniknie :evil_lol: :evil_lol:.[/QUOTE] to nie ja powiedzialam :eviltong: :evil_lol: sie okaże :roll:
  5. dzien dobry :lol: :p [img]http://img126.imageshack.us/img126/5382/amir12gw.jpg[/img]
  6. NIESPODZIANKA ! :cool3: :lol: [img]http://img126.imageshack.us/img126/5382/amir12gw.jpg[/img]
  7. [quote name='PiotrekJ']Magdo, jak już mówiłem jedna fotka po tak długiej nieobecności to stanowczo za mało :mad: ... To ja dorzucę swojego wariata :lol: ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik023.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik024.jpg[/IMG][/QUOTE] wariat chudonogi :lol: :p a z fotami cos pomysle jeszcze :eviltong:
  8. [img]http://img51.imageshack.us/img51/6863/p10100306ke.jpg[/img] cuudny Oskarek !i ma superowe wdzianko :D :cool3:
  9. [quote name='Alicjarydzewska']no , proszę :pi to z jakim szacunkiem do starszych :lol:[/QUOTE] a jakżeby inaczej :cool1: :cool3:
  10. [img]http://img492.imageshack.us/img492/1866/l37zc.jpg[/img] jedno wieeelkie buzi w pycholek Ozulca :buzi: :-D
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][B]aparat jest czy nie nieważne ... proszę na 2 raz nie zostawiać nas tak bez słowa :cool3:[/B][/QUOTE] tak jest ciociu Alu ! :lol: :p
  12. [quote name='DORRAG']O wreszcie pojawił się Amirek:klacz: :sweetCyb: , gdzieś ty się podziewał. Może by tak troszkę więcej foteczek :cool3: :lol:[/QUOTE] aa wiesz zakopalo nas troszke :lol: a ze zjeciami to nie ma lekko bo ja nie dostalam dalej aparatu :mad: :roll:
  13. [quote name='evaxon']hehe bo to Loco modelka;) [/QUOTE] aa no chyba ze tak :cool3: trzeba dbac o linie :lol:
  14. [img]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik026.jpg[/img] jakis taki chudawy loco jest :lol: takie dluugie chude nozki ma :D
  15. hmm a gdzie jest lotnisko w gliwicach ? :roll: bo ja chetnie bym kiedys na taki spacerek przyjechala ;) ale nie wiem jak :D
  16. bo mialam miec :placz: ale za to inne korzysci dostalam... choc zdjec robic nie moge ;)
  17. jakie wykrety ! :eviltong: ja sie ucze pol dnia a prosto po szkole na treningi do gliwic, a wieczorem w domu zakuwam :diabloti: a fotek nie moge narazie robic :roll:
  18. ale mi po pierwsze brak swiezutkich a po drugie jestem wieczorami codzienne w domu a jeszcze nauka do szkoly na nastepny dzien... wrrr
  19. [quote name='PiotrekJ']Magdaleno, tyle czasu Cię nie było i Ty Nam tu tylko jedną fotę wrzucasz? :mad: Koniecznie więcej musi być :lol: :lol: :lol: ... A Amir - śliczniasty długoogoniasty :loveu: :loveu: :loveu: ...[/QUOTE] no jedna narazie zebyscie nie powariowali :cool1: :lol: ale tak serio to sie jeszcze aparatu nie doczekalam :roll: wypadlo kilka innych rzeczy i aparatu niet narazie. ale postaram sie jeszcze o foty :razz:
  20. [quote name='PiotrekJ']Kogo ja widzę, Magda wróciła :multi: :multi: ;) ... Mamy nadzieję, że już na dobre a nie tylko na jeden dzień :mad: :evil_lol: ;) ...[/QUOTE] wrócila... ale na ile to sie okaze :roll: mi czasu brak ostatnio nawet na obrót wokól wlasnej osi :watpliwy: i prosze tutaj mnie z kijem nie witac :lmaa: :lol:
  21. [url]http://img70.imageshack.us/img70/3339/img09078cq.jpg[/url] moja szpilunia kofana :buzi: wieeeelki calus w ten ziewajacy ryjek ;) aa i debe... ten seksowny kolor wlosow :cool3:
  22. kurcze nie moge :loveu: sliczne boksiki dawno tu nie zagadalam (:oops: ) i widze wiele dla mnie nowych klusek :lol: sliczne !:cool3: a tu mój Amir :p [img]http://img153.imageshack.us/img153/301/collage8ng.jpg[/img]
  23. [quote name='niki_ill']Dzis bylismy na plazy i byla mama sesja, tak wiec wklejam kilka fotek :evil_lol: [img]http://img235.imageshack.us/img235/5084/p20900627ga.jpg[/img] w domku, po plazy wciaz wiele sil na zabawe:diabloti: [img]http://img219.imageshack.us/img219/7498/p20900687gu.jpg[/img] [img]http://img235.imageshack.us/img235/8796/p20900098pd.jpg[/img] [img]http://img235.imageshack.us/img235/4518/p20900362up.jpg[/img] [img]http://img235.imageshack.us/img235/2319/p20900150vf.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/5181/p20900149rc.jpg[/img] [img]http://img219.imageshack.us/img219/7048/p20900350fv.jpg[/img] [img]http://img152.imageshack.us/img152/3711/p20900308br.jpg[/img] Pozdrawiamy :razz:[/QUOTE] raaaaaany julek jakie cuda :loveu: :iloveyou: no sliczne poprostu :cool3:
  24. jejuniu jaki on juz duuuzy jest :p a jaki pieeekny ! :loveu: i wycalowac go z okazji połrocza :lol: :buzi:
  25. taadam ;) [img]http://img153.imageshack.us/img153/301/collage8ng.jpg[/img] Amir wita :cool3: skromnie co prawda ale zawsze jakos :roll: :p (nie umiem sie obslugiwac tym nowym wygladem dogo :oops: :angryy: )
×
×
  • Create New...