Wysłałabym, ale rodzice nie pozwolą :-?
Treść umieściłam na blogu. Linka do tego tematu przesłałam koleżance z klasy. Powiedziała, że może wyśle.
Ale to przecież ludzie są winni :( Oni wychowują zwierzęta. Oni są odpowiedzialni za to, że wychodowali psy, koty, i inne zwierzątka. Lepiej "zlikfidować" tych ludzi...
Jak tak można... :(