[quote name='Gonitwa']kurde dokładnie- jakby tylko tacy byli! nikt normalny się nie odezwał...[/quote]
Ja nie wiem, skąd się tacy ludzie biorą...:shake: Tzn. rozmnażacze. Zero szacunku do tych biednych zwierząt, do suk krytych cieczka w cieczkę, do ich szczeniąt, o miłości już nie wspominając... :diabloti: Bo to "tylko pies", tylko niewinne, czujące stworzenie, co tam, że zrujnuje mu się zdrowie, zrujnuje psychikę.. Najważniejsze, że będą szczeniaczki, a szczeniaczki to kasa:diabloti: :angryy::angryy::angryy::angryy: