majoka bardzo duzo czasu poswiecalam bo my zaczelismy od PT choc do tej pory mamy egzamin nie zdany:d bo jakos tak zawsze wychodzi :P z pt to cwiczylismy 4 razy w tygodniu w szkole dla psow a oprocz tego kazdego dnia po 15 min :P a agility to tak roznie ale przewaznie 2 razy w tygodniu tylko tez nie zawsze :P bo pancia len czasmi :P simbik racja kiepska lampa :P ale postram sie kupic zewnetrzna to bedzie inaczej imbir tak Tysik ma taki sam kocyk :P
nie bylo mnie bo czasu nie mialam i nadal nie mam z zajec sie urwalam by do Was zajrzec :P a Klaudia ma jeszcze zdjecia ktorych nie wstawila
pozdro