spac przez nia nie moge :P chyba sie w niej zakochalam :P Juli smskami caly czas dzis trulam :P:d no to tylko zostaje tzrymac kciuki ze jutro odnajde tego pana co ja wczoraj wziol mam tylko nadzieje ze jej nie wyposcil , bo on ma rottke ktora za bardzo nie lubi suczek
dobra ja lece odezwe sie jutro wieczorkiem