-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esperanza
-
Mix amstafa z Ostrowi pilnie szuka domu, pomozmy mu !!!
esperanza replied to Maćka's topic in Już w nowym domu
Amsti został wydany do adopcji. Może w środku tygodnia uda mi sie dowiedzieć, gdzie poszedł, bo dzisiaj wszystkie papiery adopcyjne były u właściciela schroniska w domu. -
Czy w takiej budzie spędzę mroźną zimę? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9342/brysmz3.jpg[/IMG][/URL] Widziałaś kiedykolwiek psa, który spędził cały rok w kojcu 1,5x3 m. i nigdy, nawet na chwilę go nie opuścił? Nie? No to zobacz. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2135/czarnyhn0.jpg[/IMG][/URL] Tylko siatka dzieli mnie od wolności, ale już nie na długo. Choćbym sie poranił, to i tak wyjdę. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6130/kaukazhh8.jpg[/IMG][/URL] Chciałem się wydostać i tak się skończyło. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6985/staruszekue3.jpg[/IMG][/URL] Z nadzieją czekamy na nowy dom, ale czy się wogóle doczekamy? Czy przeżyjemy tą zimę? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9815/psyhi5.jpg[/IMG][/URL]
-
Piekna, przyjacielska bernardynka ma ataki padaczki :-( Już 2 domki z niej zrezygnowały. Pomyślcie kochani, co z nią zrobimy. Według mnie trzeba jej badania zrobić i sprawdzić, czy da się wykryć przyczynę oraz wyregulować ją lekami. Tylko gdzie my ja zabierzemy? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4668/berniqd2.jpg[/IMG][/URL]
-
Biedactwo :-( Szkoda psiaka na Paluch. Kto się nad nim zlituje?
-
Mamy nadal Amstiego w wieku około 2-3 lat. To fajny przyjacielski psiak w stosunku do ludzi, ale nie znosi innych psów. Na zdjęciu jeszcze z zimy: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/254/amstitj2.jpg[/IMG][/URL] Mamy także amstafowata suńkę: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3703/amstafokm6.jpg[/IMG][/URL]
-
Dla mnie i Feli pierwsza wizyta w ostrowskim schronisku to tez był szok. Jeśli mogę coś zaproponować, to przy pierwszych wizytach lepiej nie robić awantury, bo mogą nie chcieć współpracować. Krzywołapek ma pewnie krzywicę, tak jak mój Tofik z Ostrowi. sporo tam pieknych psiaków. Gdyby zgodzili się na pomoc w szukaniu domow dla psow, byłaby to szansa na lepszy los dla tych zwierząt. Trzymam kciuki.
-
Powinnam tą informację już dawno zamieścić... Po leczeniu suńki od Skarpety i Kulki (obie za TM) został nam dług w wysokości 359zł za leczenie na Śreniawitów (194zł) i paliwo (165zł) Zapłaciłam u dr. Wojciechowskiej 100zł za Neskę i pierwszą wizytę suniek. Leczenie bezpłatne na Strzeleckiego dla skarpetowej załatwiła Klaudyna, a za 2 dni leczenia stacjonarnego na Śreniawitów nie policzono wogóle. Mam jedynie 100zł na zwrot kosztów, brakuje 259zł...
-
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
esperanza replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Na prosbę pewnej pani sprawdzałam zachowanie mopci w stosunku do Lutka-szczeniaka, a staruszka Birma sama się do jej kojca wepchneła. Generalnie Mopci było to obojętne. Domu nadal brak niestety... -
Ciotka Fela były dwie butelki Canivac dla 10 psów, to pamiętam dobrze. Ola- nasza wspaniała wetka zaleca szczepić kolejne psy Nobivac Puppy, także te dorosłe, bo dają psom więcej przeciwciał podobno. Martwią mnie te nowe maluchy. Gdzie my je upchniemy :placz: Maluchy od zbieracza także trzeba koniecznie zabrać, tylko gdzie? Kto da dom tymczasowy?
-
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
esperanza replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Już dwa razy zgłaszały sie do mnie sensowne domki dla Mopci, ale po pewnym czasie kontakt się urywał. Szkoda, by sunia nam marniała w schronisku. -
[quote name='ania14p']Dziewczyny "ostrowianki', chyba zapomniały, że świat jest wielki i wcale nie piękny![/quote] Aniu14p dlaczego? Wydawało mi się, ze szczepionek było 40, ale pewnie było ich jednak 50 :oops: Ja zajęłam się głównie ewidencją psiaków,ale nie podliczyłam zaszczepionych. Na szczęście wszystko jest wpisane w książeczkach. Rotacja w schronisku jest jednak spora i po szczepieniu czerwcowym w schronisku jest około 15 psiaków, które wtedy na szczepienie się załapały. Zabrakło szczepionek dla 7 nowych psiaków oraz małych dziewczyn i chłopaków z wybiegów ogólnych.
-
Nesiu kochana bądż szczęśliwa za TM [*]
esperanza replied to Maćka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedactwo już się nie męczy. Trzymaj się Maćko. Zrobiłaś dla niej wszystko, co było możliwe.