W lecznicy na ul.Tatarkiewicza przebywają trzy ostrowskie suczki po sterylizacji.
Bardzo Was wszystkich proszę, pomóżcie w szukaniu dla nich domów, lub tymczasów. Kiara siedzi w niedużej, jak na jej gabaryty, klatce już bardzo długo, Tundra nie znosi przebywania samotnie na tak małej, zamkniętej przestrzeni i ciągle skomli, lada chwila minie posterylkowe 10 dla Nataszy.
Nie możemy sobie pozwolić na długotrwałe przetrzymywanie suczek w lecznicy. Ogłosiłam, gdzie się dało Tundrę, wystawiłam dla niej i dla Nataszy allegro, obie będą w tym tygodniu w Ofercie.
Będę wdzięczna za pomoc, bo sama nie daję rady zająć się wieloma sprawami :-(
Trzeba wznowić ogłoszenia Kiary i ogłosić w różnych miejscach Nataszę.