Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esperanza

  1. Zdjęcia Szamana jeszcze z lata ubiegłego roku:
  2. Tundra jest całkiem dobrze rozreklamowana, chociaż niektóre ogłoszenia pewnie przydałoby się odświeżyć. Ciągle domu brak.
  3. Myślałam, że ta Pani się odezwie :roll:
  4. Nie było telefonów po ogłoszeniu w Ofercie.
  5. Wielkie dzięki dobre kobiety :Rose:
  6. Luisia jest większa od Julki :-o
  7. W lecznicy na ul.Tatarkiewicza przebywają trzy ostrowskie suczki po sterylizacji. Bardzo Was wszystkich proszę, pomóżcie w szukaniu dla nich domów, lub tymczasów. Kiara siedzi w niedużej, jak na jej gabaryty, klatce już bardzo długo, Tundra nie znosi przebywania samotnie na tak małej, zamkniętej przestrzeni i ciągle skomli, lada chwila minie posterylkowe 10 dla Nataszy. Nie możemy sobie pozwolić na długotrwałe przetrzymywanie suczek w lecznicy. Ogłosiłam, gdzie się dało Tundrę, wystawiłam dla niej i dla Nataszy allegro, obie będą w tym tygodniu w Ofercie. Będę wdzięczna za pomoc, bo sama nie daję rady zająć się wieloma sprawami :-( Trzeba wznowić ogłoszenia Kiary i ogłosić w różnych miejscach Nataszę.
  8. Właściwie powinna jak najszybciej opuścić lecznicę, bo licznik bije, a pieniędzy nam brakuje :roll:
  9. To ja koniecznie chcę zobaczyć zdjęcia Misi-Luisi i Julki razem :cool3:
  10. Jeśli problemy skórne się utrzymają, to jednak trzeba będzie weta odwiedzić. Trzymam kciuki, by Hexoderm zadziałał.
  11. Aukcja allegro Nataszy: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=169864749[/URL] Umieściłam ogłoszenie na większości stron adopcyjnych podanych w przyklejonym temacie z linkami. nie udalo mi się zamiescić jedynie na aaaby, autogiełda, dogs.pl. hittdog, 4lapy i psy.pl. Ogłoszenie w Ofercie ukaże się 26 lutego.
  12. Buldog amerykański jest jednak dosyć niski, sięga do kolana. Ronja, czy on był tej wielkości? Czy jesteś w stanie coś więcej powiedzieć o tej małej, białej i szczotkowatej suni? Bardzo mi się podoba :loveu: Wiadomo w jakim jest wieku? Jeśli zajrzycie do Mojego Psa, to zobaczycie nad ogłoszeniem Smutasa naszą byłą podopieczną, która dzięki Whippety "Tylko Ty" znalazła dom. :cool3:
  13. Suczka z całą pewnością nie jest wysterylizowana i pewnie cieczkę będzie miała, jeśli już nie jest po. Pół roku od poprzedniej już minęło. Matka Baltazara jest w podobnej sytuacji.
  14. Ale za to o Delicji nie zapomniałam :cool3:
  15. Pozwolę sobie wkleić pewien link :cool3:: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3589426#post3589426"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...26#post3589426[/URL]
  16. Rubryk mi zabraknie do wpisywani adopcji w lutym :lol: To 7 w tym tygodniu. :multi:
  17. Dawno tu nie zaglądałam :oops: Poprosiłam Olę dwa tygodnie temu, by bezpośrednio wysłała zaświadczenie o szczepieniu. Jeśli jeszcze nie doszło, poproszę ją ponownie. Umowa adopcyjna już od dawna leży na swoim miejscu. Dziękuję :-)
  18. A co tu tak cicho? :roll:
  19. Tundra na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=169409372[/url] Ronja wystawisz ją w necie? :Rose:
  20. Wystawię Tundrę na allegro wieczorem, bo teraz gonię w piętkę, a do tego weny mi brakuje. Dlaczego doba nie ma 48 godzin :roll:
  21. Można zdjąć Szarusia i Czarnusia i na ich miejsce wstawić Tundrę i Nataszę oraz Kiarę i Lili. Jak mi się uda, to przynajmniej pierwszych dwóch doślę dziś ogłoszenia.
  22. To ja tak nieśmiało zapytam. Może któryś z domów tymczasowych, które w ostatnich dniach wyadoptowały swoje maluchy zechce przyjąć Kubusia? :siara:
  23. Trzymam kciuki nadal i wierzę, że się dogadają.
  24. Gdgt wrzuć zdjęcia do wątku Tundry: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=46037&highlight=Tundra[/url]
×
×
  • Create New...