Jump to content
Dogomania

eloise

Members
  • Posts

    7795
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eloise

  1. sloneczko wtedy bylo bez oczu a teraz... jest bez wnetrznosci, dookola mnie lataja watroby i inne waciane wnetrznosci :) jak tylko je zbiore i wyrzuce to kolejne zabawki pojda w ruch :)
  2. bezlapkowce z mielca sa najlepsze!!! :)) ofkors pozdrawia ciocie z mielca :)
  3. Ofkorsik wlasnie je sobie kostke a foksio pierdola patrzy na niego tesknie- tez mial kostke ale pozwolil sobie ja odebrac. :) ofkors jest bardzo stanowczy i fox bez problemu oddaje mu swoje smakolyki.. :)
  4. teraz chlopcy usiedli kolo swojego kosza z zabawkami i zastanawiaja sie czym by sie pobawic-fox zdecydowal sie na szczatki smoka a ofkorsik nadal szuka.... nic nie wybral :) lalka nie.. pajak nie.. cos wybredny ten chlopak :) sloneczko!!! wybral sloneczko bez oczu :)
  5. te male malpy potargaly kolejna poduszke a ofkorsik nasikal kolejna kaluze, jak bylam w domu i zaraz po powrocie z dworu, on to poprostu robi specjalnie jak czuje sie zostawiony- bo na 2 minuty zeszlam do piwnicy :)) i co ja mam z nim poczac? :)
  6. wlasnie przylapalismy ofkorsa na rozgryzaniu kolejnej poduszki! dostal klapsa i eksmisje na podworko. taka z miego malpa ze sika w domu i rozrywa poduszki. co do karmienia.. to on juz taki do nas blyszczacy przyjechal ze schroniska! wiem ze ma piekna siersc ale chyba taka jego uroda, bo fox je to samo a nie jest taki piekny :)
  7. mam nadzieje ze uznacie ze nadrobilam zaleglosci :)
  8. [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005615.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005616.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005617.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005618.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005619.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005620.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005621.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005622.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005623.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005624.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005625.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005626.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005627.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005628.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005629.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005630.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005631.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005632.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005633.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005634.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005635.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005636.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005637.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005638.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005639.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005640.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005641.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005642.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005643.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005644.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005645.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005646.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005647.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005648.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005649.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005650.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005651.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005652.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005653.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005654.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005655.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005656.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005657.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005658.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005659.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005660.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005661.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005662.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005663.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005664.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005665.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005666.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005667.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005668.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005669.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005670.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005671.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005672.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005673.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005674.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005675.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005676.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005677.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005678.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005679.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005680.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005681.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005682.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005683.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005684.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005685.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005686.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005687.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005688.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005689.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005690.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005691.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005692.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005693.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005694.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005695.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005696.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005697.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005698.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005699.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005700.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005701.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005702.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005703.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005704.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005705.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005706.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005707.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005708.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005709.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005710.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005711.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005712.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005713.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005714.JPG[/img] [img]http://icis.pcz.pl/~pfigat/psy/IM005715.JPG[/img]
  9. Ofik jest taki mily ze wczoraj naszczekal na naszego kolege, szczekal i szczekal i nie chcial wyjsc z domu. za 10 minut kolega wszedl w kaluze i na 100% zrobil ja ofkorsik, taka malpa z niego. Foxik uwielbia lizac, obojetnie co, w zasadzie wszystko :) ciagle mam mokre dywany, koldry, skarpetki, dlonie :) wlasnie domagam sie wstawienia fotek :)
  10. sluchajcie- wracam :) od wrzesnia nie mialam kompa teraz bede zdawac regularne relacje. mam kilka fotek ale nie mam czasu zagonic tz zeby je wstawil na stronke. jak tylko znajdzie chwilke to go zagonie, ale on nawet teraz jest zajety :/
  11. wlasnie wstalismy najpierw dostalam porcje porannej milosci w lozku- mokre jezory na calej glowie :) i rekach a po porannym siusiu totalna wariacja skacza po lozku po nas gryza sie (oczywiscie w zabawie) i gadaja jak najeci a jak foxowi znudzi sie zabawa a ofkorsowi nie, to siewa do niego :) ze chce jeszcze
  12. psiaki rozrabiają...!! Z rana jak tylko wstajemy oczekuja na wypuszczenie ich na dwor. Foksik pedzi na przedzie odwaca co chwile glowe dla upewnienie sie czy na pewno go wypuscimy na dwor. Po jakims czasie jak je wpuszczamy spowrotem do domu pedza do swoich misek i rozpoczyna sie wyscig ....ktory pierszy zje i zdazy poleciec do miski drugiego i moze mu cos podjesc :) ... potem zaczyna sie zabieganie o wzgledy ... jak jakies hipopotamy tyrkaja sie rozdziawionymi sczekami i siłują probujac odgonic rywala od osoby ktora moglaby je poglaskac po poludniu musza niestety czesto same zostawac... jak wracamy niestety zastajemy czesto porozrywane zabawki...tylko strzepy latają po pokoju.... poniewaz zabwaki im sie juz skonczylyy.... nie ma juz nosow do oderwania i oczu do wydlubania wiec ostatnio zabraly sie za rozrywanie poduszek.... wieczorem sa grzeczne jak baranki.. proby wygonienia ich z łozka spelzają na niczym...zawsze sie tak podkradają ze ni z tego ni z owego okazuje sie ze gdzies tam sie w nogach kotlują tyle nowosci.. pozdrawiam eloise i donio
  13. zdjecia beda pozniej, bo tz zabiera mi dysk :( ale poznije napewno fotki sie pojawia :)
  14. ok :) pokaze te ogony :) ale to naprawde najlepsza fotka :)
  15. oni sie nigdy nie mecza. wrocilismy ze spaceru a oni ani mysla o spaniu. gonia sie i ... ze tak powiem.. wyzywaja sie ;)
  16. powiem wam szczerze ze te male rozrabiaki spai tylko wtedy kiedy my spimy i ani minuty dluzej!! jak tylko otworze oko to oni o tym wiedza i juz nas mecza! nie dadza leniuchowac, bo musza byc caly czas w centrum uwagi :) a poza tym jak zaczynam robic zdjecia to oni widza ze sie na nich patrze i na mnie skacza :) najlepsza dzisiejsza fotka to dwa ogony idwrocone w 2 rozne strony!!
  17. czesc! u nas wszystko ok. oczko foksika sie wyleczylo, chlopcy sa razem bardzo szczesliwi. jak uda mi sie ich sfotografowac to podesle wam fotki :) ale to takie szalone istoty, ze trudno ich uchwycic a nosy i ogony sa malo interesujace :) a tylko takie fotki mi sie udaje zrobic :)
  18. no jasne :) ja wszystkim schroniskowcom zycze takiego zywienia jak w mielcu!! ofkorsio ma jedynie 2,5 kg nadwagi :) a przy tej aktywnosci to naprawde nie lada wyczyn :) bardzo nam razem dobrze, jestesmy szczesliwi :)
  19. jacy oni sa o siebie zazdrosni. nie moge glaskac ich pojedynczo. musze razem i to rowno, a jak jeden mnie przylapie gdzies w kacie z 2.. to dopiero sie dzieje :) obrazona mina a nos prawie sie wbija we mnie :) ze zlosci
  20. u nas zabawa nie ma konca :) ofkors ciagle zaczepia foxa, nawet jak ten spi. kladzie sie na nim i go gryzie a fox ucieka, czasem pod koldre do mnie, zeby tylko sie ukryc :) ale w ciagu dnia fox nie ma nic przeciwko zabawom i ciagle tylko slysze tupanie i gadanie :) dobrze im razem.
  21. ich ulubio0ne sznurki sa juz w 2 czesciach :) szalone psy
  22. teatrzyk, musical, wszytsko naraz :) tance na 2 lapach :) impreza na calego. tylko foxio ma chore oczko :( prawdopodobnie go kot drapnal, chyba ze ofkors go uderzyl bo jak tak tancza to caly czas sie po mordkach bija :) mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie. trzymajcie kciuki. misio nie zyje.. dalam im kolejnego i... mis nie ma oczu :)
  23. naprawde sie zgadzaja, wlasnie ciagna misia z 2 stron :) i gadaja jak szaleni, szkoda ze nic nie rozumiem :) straszne gaduly z nich ja slysze : yyyyyyyyyyyyy łaaaaaaaaaaaaaa yyyy łałała skacza na mnie!! :) szalone psiaki
  24. opowiem wam dowcip :) w sobote u weta martwilam sie ze ofkors taki grubasny :) a on na to - to pewnie dlatego ze jest malo aktywny :) hahahahahah kto go zna to wie ze go wszedzie pelno, wlasnie mnie gryzie w noge bo mu uciekam :) ooo teraz wypruwa misia :) baaardzo malo aktywny pies :)
  25. :) jestesmy przepraszam was bardzo ale bylam zbyt zmeczona. psiaki dogadaly sie juz zupelnie. fox juz nie krzyczy na ofkorsa kiedy ten wskakuje na JEGO ;) lozko :) i powiem wam, w tajemnicy, ze chlopcy robia na tym lozku nieprzyzwoite rzeczy! a jak na nich spojrze to... maja usmiechniete miny z zebami na wierzchu i wiszacymi jezorami eh.... :) poza tym ofkorsik bardzo ladnie chodzi na smyczy, choc nadal musze go gonic po calym domu zeby zalozyc szeleczki :) opowiem wam jeszcze o ulubionej zabawce tych dwoch szalencow :) jest to... stara sznurowka przywiazana do lozka :) kiedy tylko jeden lapie w pysk ten kawalek sznurka to drugi dostaje szalu i tez lapie i sie zaczyca :) przeciagaja sie do momentu az ich pyski sie spotkaja a potem warcza na siebie, czasem tak na powaznie. ale nigdy sie nie kloca, jeden rezygnuje a za pol minuty zabawa zaczyna sie od nowa :)
×
×
  • Create New...