eloise
Members-
Posts
7795 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eloise
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
oj potrafia, potrafia :) odwiedzili nas moi rodzice. coz za razodsc na psich mordkach.. :loveu: -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
wierze w to cala soba :) wiecie gdzie znalazlam dzisiaj swoja koszule? na podlodze, pod stolem, na szczescie bez dziury :) i gazete pogryziona na srodku domu. oni dbaja o to zebym miala co sprzatac, kochane pysiaki!:eviltong: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hooooooop!!! -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
wiecie co mnie najbardziej cieszy, kiedy wracam do domu? dwa ogony merdajace psami z radosci ze juz wrocilam :) te piski buziaki i podgryzanie po rece "za kare ze cie tak dlugo nie bylo" i te usmiechniete mordy :) kocham moje psy -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
teraz sie tak rozbestwil, wczesniej sie pilnowal a na smyczy chodzi chetnie od 1 dnia. pamietam to bo przyjechal w piatek wieczorem, w sobote w poludnie wzielam go do wetai na spacer do parku, byl zachwycony, autem nie boi sie jezdzic.Fox przez 3 miesiace nie chcial patrzec na smycz i obroze. oczywiscie nie puscilam go luzem na 1 spacerze ale bylo dobrze. a ostatnio mu odbija i niestety... musi sie meczyc,chociaz chcielismy dobrze :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
witamy ofkorsik jest baardzo niegrzeczny na spacerach. musi chodzic na smyczy i patrzec jak foxik sobie swobodnie biega. meszkam w takiej okolicy ze moge ich spokojnie puszczac wolno ale jak jedzie auto to foxik grzecznie przychodzi a ofkors dostaje powera i zwiewa,jak go wolam.a jak za nim biegne to jeszcze szybciej ucieka.... -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
schudl schudl, wyglada dostojnie :) znalazlam im jeszcze kilka zabawek, troche dostali... najbardziej lubia bawic sie kaczka, ktora oczy i pletw juz nie ma ale.. kwacze... ofkorsik zawsze gryzie dywan i piszczy w miejscu w ktorym kwakala kacza a foxio korzysta z okazji i wtedy kradnie kaczke :) sznarka narazie nie musialam kupowac ale mam go w pamieci :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
czy wy wiecie ze kazdy kto przychodzi do nas do domu to potencjalny wyjadacz psich chrupek i pozeracz kostek? wiec.. aby nic nie stracic trezba wroga najpierw oszczekac, potem powąchac a potem biegiem do misek i zjesc co sie da. taka polityke prowadza moje cudowne pieski.. poza tym.. w nocy najlepiej spi sie miedzy rodzicami, dmucha im w twarz cieplym nochalem albo mozna spac obok ale za to.. w poprzek lozka :) jak sobie rozpuscilam, tak mam :multi: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
obchodzi obchodzi trzymamy kciuki!! eloise&donio&fox&ofkors :) -
moj jack nie placze, choc czasem trezba mu czyscic uszy z piachu, bo kocha kopac dziury( teraz na szczescie nie ma gdzie) i kopie dotad dopoki ma sile, a potem kladzie sie na boku i kopie dotad dopoki nie zakopie sie tak gleboko, ze juz nie na jak oddychac ,wiec wychodzi :) ale agresywny jest na wszystkie inne psy, na suki oczywiscie nie :) ale psy.. male, duze, mlode stare, kazdy to najgorszy wrog i trzeba go unicestwic :)
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
no coz... u nas zawsze wesolo :) przyjechal moj brat z kotem. foxik sie z nim wychowal i mowiac szczerze ma go teraz w nosie ale ofkors... smieje sie jak glupi do sera, jezor mu wisi do pasa i pilnuje drzwi od piwnicy bo kot tam przed nim uciekl :) jak widzicie u nas zawsze cos :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
nakrecilam krotkie filmiki z tymi wariatami. sa niemozliwi. bawia sie caly czas. nie odstepuja sie na krok :0 jesli sie nudza to tez razem :) nie wiem czy uda mi sie zamiescic filmiki na stronie ale sie postaram :) -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
eloise replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
do gory 3lapkowe cudenka!!! jesli ktos ma watpliwosci czy te psiaki sa stuprocentowe- to prosze sie ze mna kontaktowac :) mam takiego cudaka- kochamy sie jak wariaty!!! -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
dzieki!!! :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
pytam na przyszlosc :) poki co mieszkamw czestochowie i za daleko :) zeby was odwiedzic :) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a tak przy okazji czy z rzeszowa jest daleko do mielca? -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
wlasnie sie skrzaty przymilaja bo dostali ochrzan za targanie koca. nie podoba im sie blekitna tasma na brzegach. ja juz nie mam do nich sily. bawie sie z nimi odkad tylko wrocilam do domu, pawel zostawil ich tylko na chwile... malpy z nich straszne. u nas wszystko jest schowane. poprostu wszystko. nawet kabel kiedys przegryzli. a sznurek to najlepsza zabawka. chyba im kupie szpule i bede miec z glowy an jakis czas ;) -
zapomnialam o ptaszkach :( moj Jack ... niesaety zagryzl nam kanarka :( i odgryzl palec mojemu szczurowi. ptaszek wyfrunal z klatki bo tata zapomnial zamknac po kapieli kanarka a moja siostra pokazywala Jackowi szczura, bo on bardzo prosil i rzucil sie na klatke a szczur mial lapki na pretach i niestety odgryzl mu paluszka. szczur jakos sie z tym pogodzil. Jack nadal chetnie by go upolowal :(
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ale bordowe??? nie beda mi pasowac :) a poza tym.. na ponczochy zima za zimno ;) -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
slub za tydzien w poniedzialek. dzisija wroicilismy do domu na 15 min. juz wychodszimy. kiedy mu odpoczniemy? a chlopcy z nudow z rajstop zrobili mi ponczochy- nie prosilam ich i wcale mnie to nie ucieszylo... -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
chlopcy sa teraz biedni maja duuuze podworko i wychodza tak czesto jak chca-czyli czesto ale zradko od kilku tygodni trafia im sie wyjscie poza "swoj" teren niestety ich "rodzice" nie maja zcasu bo szykuja sie do slubu :) ale niemartwcie sie, jeszcze tylko kilka dni zamieszania i bedzie po sprawie a wtedy zadbamy o nich jak nalezy :) narazie nadrabiamy pieszczotami w domu :) szalejemy co rano i zawsze wieczorem :) fajnie sie gryze mame i tate po uszach jak sie chowaja pod koldra :) -
KUBUŚ - Pobity, głodzony, spętany z poderżniętym gardłem
eloise replied to Murka's topic in Już w nowym domu
:bigok: jej.. naprawde nie ten sam pies... oby wszystkie nasze sierotki mogly konczyc w ten sposob- zaczynajac nowe, cudowne i szczesliwe zycie :) -
ja tez mam russela i powiem wam ze z niego niezly zgrywus :) uwielbia zdieci i kocha ludzi. pozwala ze soba wszystko zrobic, jest neisamowitym pieszczochem to taka zywa maskotka, uwielbia byc w centrum zainteresowania ale.. lubi dominowac, rzuca sie na psy wieksze od siebie, ktorym wydaje sie ze on-kurdupel powinien sie podporzadkowac. juz nie raz musielismy go rozdzielac go z innymi psami. zawsze byly rany, czasem nawet do krwi- i to nie tylko u psow, bo my tez bylismy pogryzieni- niby nie powinno sie wkladac rak miedzy walczace psy ale lepiej ryzykowac swoimi ranami, niz psow, tak sadze. poniewaz zcasem chce sie rzucic na anszego 2 psa, to grozimy mu lapka na muchy :) i sie jej boi :) na spacery chodzi niestety na smyczy bo ucieka- szczegolnie w lesie, mozna sobie na niego czekac nawet godzine :) zadne grozby ani klapsy nie dzialaja zapobiegawczo- goni sarny, zajace, ko[ie dziury jak szalony- nasze podworko to pole golfowe :)