-
Posts
572 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaas1
-
Ferdek ma naprawdę cudowną Panią. Codziennie w pracy mamy świeże wieści na temat Ferdka - dziś p Ewa mówiła nam, że kupiła mu wczoraj na Nowy Rok nowe łóżeczko i kubraczek. Sypia na skórzanej kanapie o której mówi, że to kanapa Ferdka. Mozna go spotkać na Nowodworach. Naprawdę lepiej nie mógł trafić. Odwdzięcza się przywiązaniem i ogromną miłością do Pani. Oby więcej takich adopcji......
-
A więc Ferdek się przyjął, rodzina go zaakceptowała a on ich. Sądzę, że będzie dobrze. Widać na zdjęciach. Proszę przenieście Ferdka do działu "znalazł dom", mam nadzieję, że już na stałe..... [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/Ferdek_je.jpg[/IMG] [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/Ferdek_padl.jpg[/IMG] [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/z_nowa_Pania.jpg[/IMG]
-
A więc Ferdek się przyjął, rodzina go zaakceptowała a on ich. Sądzę, że będzie dobrze. Widać na zdjęciach. Proszę przenieście Ferdka do działu "znalazł dom", mam nadzieję, że już na stałe..... [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/Ferdek_je.jpg[/IMG] [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/Ferdek_padl.jpg[/IMG] [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/z_nowa_Pania.jpg[/IMG]
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Z Tarchomina do Pomiechówka jest chyba dalej niż 20 km. Ale znacznie bliżej niż np z Ursynowa. Ja pdtrzymuję propozycję przechowania psiunia -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Jak powiedziałam dziewczynom w rozmowie telefonicznej, jestem gotowa psiaka przetrzymać i zawieźć do Neris. Natomiast pewną trudność sprawiłoby mi w najbliższych dniach jeżdżenie po Warszawie, korki są okrutne i jazda beznadziejna, a mam u siebie gościa z zagranicy, któremu organizuję czas praktycznie na okrągło - muzea, zwiedzanie, wyjazdy, obiadki plus organizacja świąt.... W domu zazwyczaj ktoś będzie a moje psy są życzliwe i nieagresywne, więc maluszek miałby dobrze. Mankamentem jest to, że mieszkam na północy, ale może uda się znaleźć kompromisowe rozwiązanie? -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Wysyłam Ci moje dane na priva. Daj znać, jak otworzy się jakaś możliwość transportu, odbiorę psiaka. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
czekałam na wieści....ale nic straconego, jak będzie okazja to odbiorę psiaka i zawiozę do Neris, tak się mówiłyśmy, trzeba czekać na następny transport Kielce Warszawa... -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
I jaka jest decyzja? czy psiak przyjeżdża do Warszawy? Czekam -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Ja pieska mogę w sobotę albo niedzielę zawieźć do Neris do Pomiechówka. Aby tylko dotarł do Warszawy to termin moża uzgodnić.... -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Trzeba dograć wobec tego sprawę na priva. Czekam na szczegóły -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Jutro po 20 mogę pojechać na Okęcie i zabrać psiaka i go przenocować. Mam nadzieje, że moje psy zaakceptują małego. Mogłabym go zawieźć w sobotę w dowolne miejsce lub z nim poczekać. -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Kaas1 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Ja mogę jutro po pracy czyli koło 16-17 odebrać i przechować. Jeśli Wam taka opcja odpowiada to napiszcie na priva -
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
Kaas1 replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
Chodziłam z nią - zafundowała mi całkiem intensywny darmowy fitness...ale jest przyjacielska i ufna, od razu polizała mnie po ręku. jest młodym radosnym psiakiem...sądzę, że w życiu zasługuje na coś lepszego niż warunki hotelowe, bo mimo iż opiekunowie są sympatyczni to hotel to nie dom.... a oto fotki- tylko z góry dała się sfotografować, ciągle była w ruchu [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/misia_3a.jpg[/IMG] [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/misia_2a.jpg[/IMG] [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/misia_1a.jpg[/IMG] -
Byłam dzisiaj wraz z Wilkiem i Madrasem na spacerze. Zrobiłam chłopakom zdjęcia jak korzystali sobie z uroków wiosny. Zdjęcia Madraska są na jego wątku a oto zdjęcia Wilczkowe: No tak, trzeba połazic a tak za bardzo to mi się nie chce.... [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/wilk_3a.jpg[/IMG] zaraz, zaraz, ale coś tu ciekawego..... [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/wilk_1a.jpg[/IMG] jakieś niezmiernie ponętne zapachy są...... [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/wilk_2a.jpg[/IMG] taaak...to tutaj....hmmmm [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/wilk_4a.jpg[/IMG] no cóż, trochę frajdy było...ale przecież jestem już starszym panem..... [IMG]http://kaas.blox.pl/resource/wilk_5a.jpg[/IMG]
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Kaas1 replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Póki co przekazałam dzis 100 zł. Mam trochę rzeczy na bazarek. Moze uda mi się w weekend coś wystawić...... -
RSPCA International ma swoją stronę w internecie. Jest parę organizacji stowarzyszonych z RSPCA zamieszczonych w sieci z siedzibą w Polsce. Podaję je poniżej na podstawie strony: Jedrzejewo TOZ Ul. M Konopnickiej 62 Trzcianka 64980 Poland Contact: Tadeusz Rutowski (President) Tel: 00 67 216 5750 Fax: 00 67 216 5750 E-mail: n/a Kolo TOZ Ul. Nowa 11 Naklo n Not 89-100 Poland Contact: Ewa Roszko-Stasiewska (President) Tel: 00 48 52 385 5176 Fax: n/a E-mail: n/a Klub Gaja SEK Klub Gaja PO Box 261 43-301 Bielsko Biala 1 Poland Contact: Jacek Bozek (President) Tel: 00 48 33 812 3694 Fax: 00 48 33 812 3694 E-mail: [email protected] TOZ National Board Noakowskiego 4 00-666 Warszawa Poland Contact: Andrzej Stolarczyk (President) Tel: 00 48 22 825 7535 / 58 629 8669 Fax: 00 48 22 825 6049 E-mail: [email protected] Stowarzyszenie Przyjaciol Bezpanskich Zwierzat, "Cichy Kat" Ul. Korczaka 9/6 42-600 Tarnowskie Gory Poland Contact: Mr Krzystof Mikolajczyk (Secretary) Tel: 00 48 604 107 149 / 00 48 600 634 303 E-mail: [email protected] A link do strony RSPCA INTERNATIONAL to : http://www.rspca.org.uk/servlet/Satellite?pagename=RSPCA/International/InternationalHomepage W 2004 RSPCA Overseas Fund rozdzielił ponad £110,000 na projekty w 19 różnych krajach. W tym roku też są przewidziane pieniądze na projekty.
-
A więc to zapewne klinika na Tarchominie, wierzę, że sunię wykurują, uratowali mojego psiaka-to świetni lekarze, mam z nimi dobre doświadczenia...posłałam coś na ratowania tej psinki, na pewno o nią zadbają aby doszła do zdrowia....
-
Zwróciliśmy mu życie, czekamy, aż ktoś da mu szczęście
Kaas1 replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
TO chyba naprawde nadaje sie do prasy. Skoro pisza w prasie takie idiotyzmy jak agencje matrymonialne dle psow- vide temat Arki- to powinno sie koniecznie to do mediow dostac. Sa przeciez dziewczyny, ktore maja dostep do mediow- niech naglosnia sprawe. -
Jak ktos chce jechac z psem i przekraczac granice w Swiecku to polecam Hotel Maria w Brójcach, jest przy samej drodze do Swiecka, jakies 80 km od granicy. Jechalam tamtedy i nie bylo problemow, ale za nacleg biora za psa 10 zl/ szt. Maja strone [url]www.hotelmaria.com[/url]. Jak sie daleko jedzie to dobre miejsce na postoj
-
Sylwia dzięki...Kufi ma się zdecydowanie lepiej. Gania i szczeka i merda ogonem i chyba się obejdzie nawet bez kroplówki. Jeszcze tylko dwa razy antybiotyk...to jednak bardzo ważne, aby szybko zareagować zanim pasożyt nie zaatakuje nerek i wątroby...bo wtedy może być źle. A co do nowych środków aktywnych to jest taki związek zwany Fipronil, to insektycyd, który robi karierę na Zachodzie i działa szczególnie selektywnie na kleszcze. W firmie w której pracuję jest testowany...jak widać szewc bez butów chodzi.......