Jeżeli chodzi o klubową bokserów to dostalam takie info mailem
[QUOTE]Judge PEDRO BISPO ( Portugalia )
Till 2007 06 01 25 eur
Till 2007 07 01 35 eur[/QUOTE]
[quote]pomozcie mu!
do odaania jest czteroletni bokserek (pies). wabi sie latek i jest slicznym i modrym bokserkiem. byl kiedys szkolony i jest usluchany. byl wychowywany z malymi dziecmi. jest dobrze wychowany. latek szuka nowego domu poniewaz jego wlasciciela wyjezdzaja do angli na stale i nie moga go tam zabrac. jesli do polowy maja nie znajdzie nowego domu trzeba bedzie go uspic!!!!
prosze pomozcie latkowi!!!!!!
zainteresowanych prosze o kontakt pod numerem telefonu 695 768 061., [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote][IMG]http://forum.boksery.pl/files/atek_552.jpg[/IMG]
i próbą wyleczenia było umieszczenie go w budzie na zewnątrz ? :-?
Na szczęście Toro ma już dobrą opiekę i mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej :happy1:
Sunia na forum adopcyjnym [url]http://www.bokserywpotrzebie.fora.pl/post448.html#448[/url]
Jak macie możliwość to pstryknijcie kilka nowych fotek we wtorek :modla: