Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. I zapomniałam z tego wszystkiego zapytac.Szykował się dom dla Aragona,co się nie udało??
  2. Aniu,o której mn/w mam się szykowac w pon.Do schroniska mam jakieś 25km,odebranie Albercika trochę potrwa i 45 do miejscowości o nazwie uroczej
  3. Pewnie,że wyjadę.Super byłoby gdyby w pon.Ciągle w oczach mi stoi ta kupka nieszczęścia.. Alla,Ty rozmawiałaś z p.Kasią ze schroniska,zadzwoń/albo sceduj na mnie/i zapytaj dokładnie jakie papiery trzeba im wręczyc,żeby Albercika wydali. Joaa,a wiesz,że jak zobaczyłam Albercika natychmiast skojarzyła mi się Twoja dziewczynka Pamiętam też jak Feliks(*)-ogromnie mi przykro,współczuję-trafiał do Ciebie
  4. Byłam,Zobaczyłam kupkę nieszczęścia,która na mój widok zrobiła siku ,niewątpliwie ze strachu.Opiekunka schroniskowa mówi,że Albercik jest wielką przylepką,bardzo ustępliwy i ugodowy w stosunku do psów.Nie jest stary,trudno mi powiedziec ile ma lat,ale myślę ,że nie więcej niż 3??4?? Bardzo bym chciała,żebyśmy mu pomogli.Bez nas nie ma raczej szans,zniknie zapomniany w jakimś boksie.. Możemy go zabrac już,podpisując jedynie pismo,że oddamy jeśli znajdzie się właściciel/nie sądzę jak dotąd nikt go nie szuka/ i że wykastrujemy.Ew.po kwarantannie,wtedy 15 dnia schronisko kastruje Fizycznie wygląda całkiem ,całkiem.Ma ranę na nodze,ale nieźle się goi,większe rany ma na podbrzuszu,nie wiedziałam-też podobno zaczynają się goic [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/192/3c516fa89a4f53e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/192/1a7ee0152f99948bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/192/320e0f7ef9fb0c71med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Ja da radę zrobię fotki.Najpewniej będę jutro
  6. Tak,pojadę.Zobaczę co i jak.Wydaje się średnio dogowy
  7. [quote name='tu_ania_tu']Agata chciała hotel na zimę zamknąć, bo ogrzewanie ją zżera, ale zobaczymy czy się Stasiowemu urokowi skutecznie oprze:diabloti:[/QUOTE] Nikt się nie powinien!!oprzec.Staś jest świetny:-)
  8. Nikt odpowiedni się nie stara o Kalinkę??aż dziwne
  9. Kiedy przeprowadzka??
  10. [quote name='_Dunaj_']Rodzinne zdjęcia ze slubu Kasi :) Boskie!!prawdziwa bomba!! Ale się cieszę z wieści Hamisiowych:-)uściski dla pani Hamisiowej:-)
  11. Aniu-wiem przecież ,tak se tylko gadam..
  12. [quote name='Alla Chrzanowska']Może, może będzie coś... Nie piszę więcej, żeby nie zapeszyć...[/QUOTE] Oby...................trzymam mocno
  13. AniaE-Pewnie by się dotarli z czasem;-)a T.się nie dziwię,ciężko się odkleic od gamońka
  14. Fantastycznie wyglądają,oboje:-)foty bomba!!
  15. Nic nie wiem ,idę obadac AniuE radośc sprawilaś mi podwójną fotkami ulubieńców:-) Dobrze,że Agata popracuje ze Stasiem
  16. Dla Theosia-Allu zapisz do 30.09 http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...pcji-522273488 http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...i-oferta-pila/ http://tablica.pl/oferta/dog-niemiec...i-ID3CvQr.html http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=54004 http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...eo-do-adopcji/ http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1587,Lw==.html http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id73434.html http://pila.lento.pl/dog-niemiecki-t...i,1329296.html http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=114572 http://www.pineska.pl/?id=127707
  17. I dla Theosia [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/pila/dog-niemiecki-theo-do-adopcji-522273488"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szcze...pcji-522273488[/URL] [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/307155-dog-niemiecki-theo-do-adopcji-oferta-pila/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...i-oferta-pila/[/URL] [URL="http://tablica.pl/oferta/dog-niemiecki-theo-do-adopcji-ID3CvQr.html"]http://tablica.pl/oferta/dog-niemiec...i-ID3CvQr.html[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=54004[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/60542/dog-niemiecki-theo-do-adopcji/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...eo-do-adopcji/[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,81587,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...1587,Lw==.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dog-niemiecki-Theo-do-adopcji-id73434.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...i-id73434.html[/URL] [URL="http://pila.lento.pl/dog-niemiecki-theo-do-adopcji,1329296.html"]http://pila.lento.pl/dog-niemiecki-t...i,1329296.html[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=114572[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=127707[/URL]
  18. Zaproszę na ciuszkowy- http://www.dogomania.pl/forum/threads/246945-Ciuszkowy-Kamili-na-dogi-SDA-do-26-09-do-20godz
  19. Niech się spełni..trzymam mocno
  20. Czyli wieści niezłe i dobrze:-)
  21. Daga a ile mała waży i jakim wieku dokładnie jest??będziemy obserwowac rozwój:-)psychicznie już wiem,że niedającawkaszędmuchac ,rezolutna dziewczynka:-)
  22. Świetne!!to wyrób Kasi simbikowej??
×
×
  • Create New...