[quote name='Pieseczkowo']Postaram sie cos porobic,nie obiecuje,ze to beda wszytskie psy zgloszone,ale jakies na pewno beda:eviltong:[/quote]
Hihihi, to może powinnam napisać, które suki mnie interesują ;) Mianowicie moja sucz: K-lee Vornja z Peronówki i Kalaratri z Peronówki ;)
Po prostu nie mamy żadnych ładnych ostrych zdjęć z wystaw :(