[quote name='an3czka']Tomek67
weimar-AMBER agresywny nie jest. No... na pewno nie w stosunku do ludzi. Poza tym na co dzien (na wystawie rowniez) jest szefem 3-osobowej psiej sfory (samczej sfory), wiec musi cieszyc sie autorytetem. on tylko informowal przechodzace obok naszej altany psy, ze to teren prywatny:) nalezy tez wspomniec o wysokiej temperaturze powietrza panujacej na wystawie, ktora to moze czesto powodowac lekkie rozdraznienie :)[/quote]
Zgadzam się w całej rozciągłości, Aneczko :wink: Widziałem m.in. jak bryknął do nowofunlanda :o Do mnie nic nie miał, a mnie się podoba :P No i mój komentarz był tylko żartobliwy. Mam nadzieję, że Cię nie uraziłem :oops: Pardon głębokie, jeśli tak, ale sądzę, że masz poczucie humoru :wink: