[quote name='Alutka']:eating: Mniam, mniam ! A co to sola w szpinaku ? nie znam
a szpinak lubię. Możesz zdradzić tajemnicę kulinarną ? :niewiem:
:D dobrego nigdy za wiele[/quote]
Sola to przepyszna rybka o delikatnym mięsku, którą zazwyczaj opycha się moje dziecię (bo bez ości). A że jest droga, to ja nie jadam i tylko z okazji święta mogłem poszaleć :wink: Polecam, bo warto :thumbs: