anielik: ja mam 14 lat a w wieku 13 zbierałam na sunię lhasa apso z rodowodem. Wiedziałam ile kosztuje, ale postanowiłam zbierać. Dostaje kieszonkowe, nie jest tego dużo, ale zawsze coś było. Na urodziny czy imieniny dostawałam pieniądze (nie tylko od rodziców, od rodziny która przyszła) i w końcu uzbierałam połowę sumy w rok (nie wiem jak udało mi się tak szybko :P ), tata dołożył drugą połowę i kupiliśmy Lharę.
Staraj się i nie kupuj psa bez rodowodu !!!!!! Nie dość że nie masz gwarancji na rasowość psa, to jeszcze psiak może być chory,agresywny itp. a Ty płacisz (NIEPOTRZEBNIE !!!!!) pseudohodowcom....
Powodzenia :)