orsini, ale jeśli miałaś niedawno prześwietlenie zęba, czy złamałas nogę to raczej nikt Ci nie będzie kazał się napromieniowywać 8) (wiem, wiem, zaraz odpiszesz, że zrobisz rtg a za chwilę możesz złamac nogę :P)
a czy miałaś taki przedmiot to cholera wie :D:D:D ale skoro pytasz, to może Ci ktoś odpowie 8) :D:D