Jump to content
Dogomania

Kenduś

Members
  • Posts

    689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenduś

  1. [B]Viz[/B], a czy jest tajemnicą z jakich hodowli poczodzą? :cool3: Moj Kenduś jest z Czech - Srdce Evropy
  2. [quote name='olcha'] Teraz Tequila mnie nie lubi bo każę jej spać w budzie z powodu cieczki :lol: a żeby jej nie było przykro to Era też musi i obie patrzą na mnie spode łba. A ja już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dużo miejsca do spania. [B]Chyba się przyzwyczaję[/B] :diabloti: .[/quote] Nie rób tego :lol: nie ma sensu :shake: szkoda marzyć :evil_lol: one wrócą!!! :diabloti:
  3. olchaaa... jakby Ci się kiedyś Tequilka :eviltong: znudziła to daj jej mojego maila :lol: chętnie ja przyjmę w me progi...:cool3:
  4. [quote name='olcha']No coś ty! Ja go obsikiwałam, ale Tequila [B]nie przypominam sobie[/B] :roll: :lol:[/quote] Pamiętaj, że mówisz o cziłałce...:lol: z nimi nigdy nic nie wiadomo :cool3: [B]moon_light[/B] i brat tak oddał kocyk?!...:crazyeye: bez walki? :razz:
  5. [quote name='olcha'] Ano żyje :p On to jeszcze po mnie jest jak byłam niemowlakiem :eviltong: Czego to się ukochanym psom nie odda :shake: aż sobie też wstawie ten znaczek :stupid:[/quote] No patrz jaka wymiana pokoleniowa :-o, najpierw Ty go opsiusiałaś, później Tequilka :lol: :eviltong:
  6. [B]To ja jeszcze powklejam trochę zdjęć z wczoraj jak już mnie macie wyrzucać :lol: :evil_lol: [/B] :mad: kto, kto? Poznajecie tego przystojniaka z tyłu :razz: [IMG]http://pc.labfoto.pl/photos/p/c/0/c0d99a9e0e5e711e58f587dfa1ae7579-1122008.jpg[/IMG] :crazyeye: Nie dowidzę:lol: , ale to chyba "[B]długowłosy[/B]" (bo krótkowłosy to oczywista Kendak :cool1: ) przystojniak Bonusek :cool3: [IMG]http://p3.labfoto.pl/photos/p/3/1/317e454e6562bc4958804aaf9afe01a5-1122009.jpg[/IMG] Ten żółty kocyk jeszcze żyje:crazyeye: Jakie to wzruszające!!! :placz: :placz: :placz:
  7. [quote name='olcha']No pewnie ona sama szczerbata [IMG]http://fool.exler.ru/sm/crazy.gif[/IMG][/quote] :roflt: :roflt: :roflt:
  8. łiiii :multi: Jak się cieszę, że jest coraz więcej cziłałomaniaków :cool1: Cavalierka, znów próbujesz z cziłałką :razz: Pamiętam, że w tamtym roku pytałaś, jak to jest z cziłałkami podczas wystaw...a tu w tym roku juz będziesz szaleć z cziłką, suuuper, a mozna wiedzieć co to za psiak? :cool3:
  9. Dzieńdoberek [IMG]http://yelims.free.fr/Lapin/Lapin11.gif[/IMG] U mnie pada, pada i pada... A internet raz działa, raz nie [IMG]http://yelims4.free.fr/Ordinateur/Ordinateur11.gif[/IMG] Kenduś ma jeszcze "cały" nosek :razz: , ale mój śp. Gomez miał czarny nosek, a później się mu "wytarł'...:cool1:
  10. To napisz, czy ząbki jeszcze się "ostały"! :diabloti: :lol:
  11. [quote name='moon_light']A My jutro idziemy na czyszczenie ząbków do Pana doktora:lol::cool3: a potem-jeden usmiech(typu reklama pasty Colgate) -[B]i Tequilla jest Cezara[/B]:loveu: hyhy;)[/quote] A to odpowiedź Kendusia: [IMG]http://yelims5.free.fr/Violence/Violence44.gif[/IMG] i ząbki Cezara po tym spotkaniu: [IMG]http://yelims5.free.fr/Violence/Violence14.gif[/IMG] :lol:
  12. wrócilismy ze spacerku :shake: znowu zimno, znowu łapki marzną :nonono2: [B]ksara[/B], dopiero zauważyłam Pyziolkę :lol: Na zdjęciu z mamusią, obie wyglądają śliiicznie :loveu: czyżby Pyziolka już ustawiała mamusię :-o :cool1:
  13. My właśnie wróciliśmy od "babci", Kendek podkradł mi kawałek pączka, a moja mama ciągle coś mu dawała, i zawsze daje, bo, jak stwierdziła "Kenduś wygląda na głodnego" :lol:. Co do rytuału przed spaniem, to Kenduś zawsze wylizuje mi ręce, prawie do łokcia :evil_lol: i odpycha się tylnymi łapkami, często też "obgryza" pazurki (nawet po 10 minutach po obcięciu :roll: ) i liże swoje łapiątka :razz:
  14. Kenduś ma w rodowodzie: błękitny (czyt. niebieski) podpalany :lol: A tu pieski z wystawy w Trencinie 29.01.2006 PSY kl.szcz. EL CANTO LIPTOVSKA KOTLINA EMIR Z ISTROPOLYTANU kl. mł. SUNFLOWER SKY DAMIANO ZHEMCHUZHINA IZ KUSKOVO VILLI VINKI kl. otw. UNKAS BOHEMIA KEVIN kl. cham. A`HOT-CHILLI AVE BENGAL SUKI kl.szcz. ANGELINA CORTE DE IBARA kl. mł. COCO GARDEN CHAOS HANIWA ZE SIDLBERKU KARMEN SVANCPOCH OTILKA Z REVAYOVEJ ZAHRADY SANDRA DI BRANCO PICCOLO SUNFLOWER SKY ANNIE YONGA KASSOVIA kl.poś. DOLORES LEJANCU FELICITA ZIVY SPERK kl. otw. ENIKO-CHI ZE SIDLBERKU KIARA INTERGALAXIA LIVIA KASSOVIA kl. cham. ANY BILPARK INDIE ZIVY SPERK JOYCE AVE BENGAL
  15. [B]bongobongo[/B] wielkie tenksy! :smile:
  16. A ja jeszcze raz bardzo poproszę o chihuahua krótkowłosy. Z góry ślicznie dziękuję! :Rose:
  17. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    sznurówki? :hmmmm:
  18. wow! Ale fajne! Nurkowałaś? :razz: Ja i tak więcej z podróży mam w głowie, niż na zdjęciach ;)
  19. [quote name='ksara'][IMG]http://www.glogosia.pl/srodek/nowosci/pyza%20030-a.jpg[/IMG][/quote] Kiedyś modna była taka piosenka :lol: "Proszę pana, proszę pana, taka jestem za-ko-cha-na" i dalej jakos tam :oops: ksara, dwoma wyrazami: [B]cudo śliczne! :loveu: [/B]
  20. A można ładnie poprosić o stawkę chihuahua krótkowłosych? :loveu:
  21. [quote name='kayla']Boscie za mlode pewnie. Taka byla bajka o Pyzie na polskich drozkach... PS. Mam zdjecia siostrzyczek Bonuska, ale jutro wloze na strone, bo dzis ide juz spac...[/quote] cooo?! :crazyeye: Ja Pyzy nie znam?! Jaaa?! :lol: No wiesz kayla :lookarou: :mdleje: Pyza, co to ze zbójcami latała...(moj faworite odcinek :eviltong: )
  22. [quote name='olcha']Kenduś...myślisz, że....choroba tropikalna??...a to się może rozprzestrzeniać...przez...inetrnet?? :lol: ;) Czekam na zdjęcia z Egiptu (przynajmniej ciepło miałaś! więc nie narzekaj, że beee)[/quote] Tak na wszelki wypadek siedzę dalej od monitora...:cool1: :lol:
  23. [quote name='moon_light']po spedzeniu 2 dni prawie non stop w lazience (zatrułam sie) ...uwierz mi na słowo....ze nawet po Mauritiusie mozna sie czyc blee :)[/quote] no to rzeczywiście wspóczuje... :glaszcze:
  24. Jak mozna się czuć beeee :lol: po Egipcie! :crazyeye:
  25. ...i obiecanych zdjęć nie ma...:placz:
×
×
  • Create New...