Jump to content
Dogomania

Kenduś

Members
  • Posts

    689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenduś

  1. Co Kenduś, co Kenduś! :mad: :lol: Ktoś ([SIZE=1][COLOR=white]olcha[SIZE=2][COLOR=black]) obiecuje już od uuuuu :roll:, ż e założy psicom galerię i co? :diabloti: Ja byłam druga, która przebąkiwała "może" :lol: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='moon_light']Juz sie zastanowilas:mad:??:lol::lol: Super kurczaki to kurczaki XXIw- nigdy nie wiesz na co trafisz :eviltong: A MY MAMY NOWY PODPIS Z CEZAREM W PŁOMIENIAAACH :P SAMA ZROBILAM :multi::cool1:[/quote] Ale śliczny podpisik z Cezariuszem :loveu: Zdolna bestyja z Ciebie :evil_lol: ;)
  3. [quote name='moon_light']mam coś dla Was :P [IMG]http://www.homeschoolzone.com/pp/images/easterchi.jpg[/IMG][/quote] Ja też chce takie uszy! :multi: :lol: (dla mnie rzecz jasna :cool3:) Pyziana, gdzie Pyziana, przecież juz z niej kawał panny :loveu:
  4. [quote name='ksara']To ja się przyznam,że mam słabość do ubarwienia kendusiowego :) Moj pierwszy piesek był właśnie taki (sunia Bajka ) i w sercu pozostał.[/quote] [B]ksara[/B] przestań :cool3:, co napiszesz, to ja "muszę" :diabloti: się z Tobą zgodzić :lol:
  5. Witaj [B]Ipy![/B] :multi: Miło, że już jesteś! :cool3: Zdjęcie Ipy-Killer jest świetne :lol: ten tricolorek jest tlitny :loveu: myślałam [B]Asiaczku[/B], że to piesek od Twojej znajomej, bo ona ma śliczne psiaki ;) No to fajnie, że jest parę psiaczków dogomaniackich :multi: I proszę, tak jak olcha, ZDJĘCIA! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/robi_fotke.gif[/IMG]
  6. [quote name='moon_light']Moze i on nie na sterydach...ale nie zdziwila bym sie jakby kurczaki ktorymi go karmie mialy jakies "dodatki":cool3::lol: Wlasnie szukam teraz takich ...a w sklepach malo takiego modelu:shake: Dawaj jakies fotki Kendusia ! :lol:...a moze mu galerie zalozysz:cool3:?[/quote] Z galerią jeszcze poczekam :cool3:, a poźniej się zastanowię :lol: Super-kurczaki powiadasz? :razz: :lol:
  7. [quote name='moon_light'] [IMG]http://www.moje_foty.webpark.pl/tn_cej.jpg[/IMG] [/quote] [CENTER]Ale z Cezariusza paker! :crazyeye: ma szyje grubości całego ciałka :cool3: Ty tu od razu się przyznaj moon_light, co on na sterydkach, czy jak? :razz: Fajny krój spodni, mój ulubiony :eviltong: [/CENTER] [CENTER]bakterii nie masz mówisz :mad: mieć takiego modela i nie mieć w domu bakterii :crazyeye: :shake: :diabloti:[/CENTER]
  8. [COLOR=red][B]Wystawa Katowice - marzec 2006[/B][/COLOR] [B]FCI 218 - CHIHUAHUA DłUGOWłOSY[/B] PSY Klasa Młodzieży 3100 AMON Drapieżne Diabełki :cool3: 3101 BEN Bombelek 3102 CENDY z Kmochova Zatisi 3103 WILLUŚ LACK Złote Iskierki Klasa Pośrednia 3104 CALVI ze Strme 3105 EDYN z Zizkova Mesta 3106 FIGARO Betyniątka 3107 HAXI z Petlendu 3108 IZUMRUD iz Doma Simby Klasa Otwarta 3109 APLI Bombelek 3110 RIKI Liptovska Kotlina 3111 SLEDE Domaci Stesti 3112 URIAH HEEP Abonito 3113 ZENIT ze Strme Klasa Championów 3114 Ch.PL. CIPISEK Labske Tune 3115 Ch.PL. KSIĄŻE Gwiazdki z Białego Domu SUKI Klasa Młodzieży 3116 CERI z Pikovicke Skaly 3117 CHARKA Skovranov Dvor 3118 KOBRA Betyniątka 3119 LALKA Gwiazdki z Białego Domu Klasa Pośrednia 3120 ELISKA z Zizkova Mesta 3121 FIESTA Jokers Dog Klasa Otwarta 3122 ANDI Bombelek 3123 CHIPSI Hop Trop 3124 NANA Złote Iskierki 3125 NAVARAMA Bohemia Mandiga [B]FCI 218 - CHIHUAHUA KRÓTKOWłOSY[/B] PSY Klasa Młodzieży 3126 EAMON Dar Jake 3127 JOTTO Isubusz 3128 KONCZITO Betyniątka 3129 Sunflower Sky DAMIANO Klasa Pośrednia 3130 Milaja Kroha ENJI SUKI Klasa Młodzieży 3131 BONITA 3132 EDEN of Pico Diablos 3133 HANDY Skovranov Dvor 3134 HUCL Skovranov Dvor 3135 KASANDRA Betyniątka 3136 YESSYCA LACK Złote Iskierki Klasa Pośrednia 3137 IKA Isubusz Klasa Otwarta 3138 ELZA Zivy Sperk Jak ja lubię takie wystawy - tyle cziłałek! :loveu: :multi:
  9. No i co? Gdzie fotecki? :placz: Ja chcę Cezariusza na śniegu!!! :mad:
  10. Występ sam w sobie dla oka ludzkiego miły. Ale muszę się zgodzić z kasrą - psinka nie wygląda na szczęsliwą :shake:
  11. [quote name='elżbietarusos'] KAYLA , a może popełniłabyś książkę ? Cziłki stają się coraz bardziej popularne , dobrze by było by miały swoją biblię.[/quote] Jestem za!!! :multi:
  12. [quote name='kayla']PS. Czy tylko ja poprosilam o poradnik i nie dostalam?[/quote] Jak pisałaś spod Twojego maila, to nie powinnaś być zdziwiona :evil_lol: :diabloti: ale chyba na to wychodzi :roll:
  13. [quote name='kayla']Dla mnie maksymalnie wkurzajace. Pytaja mnie ludzie czasem, czy moga wykorzystywac moje teksty na swoich stronach i ja sie zwykle zgadzam pod nastepujacymi warunkami: 1.tekst ma byc bez skrotow lub ze skrotami zaakceptowanymi przeze mnie 2.ma byc odnosnik do mojej strony 3.ma byc udostepniony bezplatnie (na stronie www). A tu ktos sprzedaje moje teksty bez mojej wiedzy i zgody. Napisalam do tej pani, ktora wystawia i powiedziala, ze to jej znajoma popelnila ten utwor. Dziwnym trafem pod probka tekstu bylo to samo nazwisko ktorym firmowana byla aukcja.[/quote] Rozmawiałam o tym z olchą, kiedy można było kupić ten "poradnik" :roll: na allegro, próbka tekstu, którą ta osoba przesyłała mailem, to był Twój tekst :angryy:. Nawet po przebudzeniu od razu wiedziałabym, gdzie go na Twojej stronie znaleźć! :shake:
  14. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    Śliczne kwatuszki :loveu: A przy okazji pytanie "molestownika" :lol: , w czym obrabiasz zdjęcia, robisz ramki i podpisik? :cool3: Kiedyś miałaś taki ładny znak wodny... :razz:
  15. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    [quote name='olcha']denat poprostu :niewiem:[/quote] no..tak! :lol: [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-259.gif[/IMG]
  16. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']oki - już pedzę pisać przepisik :evil_lol: [B]Kenduś[/B] jak może zdechnąć piekarnik? Przeciez on nieżywy[B] ;)[/B][/quote] No niedzałający jest, kipnięty...:diabloti:
  17. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']e tam - garnek z woda przecież sie nie pobrudzi :eviltong: wiecie co... może Wam przepis wstawię bo widzę ze moja kolacyjka cieszy się zainteresowaniem :evil_lol:[/quote] Jak już zrozumiałam, jak i co, to i tak doopa blada, bo mi piekarnik zdechł :placz: :placz: :placz:
  18. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']hahaha nie :evil_lol: w jednym garnku jest ryż z mlekiem wymieszanym pół na pół z wodą.. i wstawia sie to do drugiego garnka z wodą ... zagmatwałam czy wytłumaczyłam?[/quote] Ja nic nie zrozumiałam z tym podwójnym garnkiem :lol: :razz:
  19. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    [quote name='Gosiek']oj.. wybacz ;) ale ja o jedzonku rzadko kiedy wspominam przecież :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] Mam przeszukać galeryjkę i znaleźć dowody? :mad: :lol: I jeszcze pytanko: Masz może panasonica FZ30? :razz:
  20. Kenduś

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, Ty też zaczynasz z jedzeniem, dlaczego? :placz: Gdzie nie wejdę to pychoty...a ja taka głodna! :diabloti:
  21. [quote name='orsini']serio???:)))))))))))))))))))[/quote] taaaaak :lol: to ten śpioch w awatarku, a niedługo będzie drugi :razz:
  22. [quote name='elżbietarusos'] Kendus pisałaś kiedyś , że w Polsce nie ma dobych hodowli chihuahua. Wtedy mnie to oburzyło . Teraz śmiem twierdzić , że są ładne cziłki , ale to tylko pojedyńcze egzemplarze , które giną w tłumie psów przeciętnych i brzydkich. Jeszcze do niedawna łudziłam się , że mam ładne cziłki ( championy , zwycięztwa klubu ) , niestety po mojej wizycie u państwa Oparów nie mam już złudzeń. A to boli.[/quote] I za to Cię cenię...że potrafisz powiedzieć prawdę... Jest w Polsce parę naprawdę ładnych piesków, dla których specjalnie jeżdżę na wystawy, by móc je zobaczyć, podpatrzeć ich charakterki, ruch, budowę...niestety jest ich niewiele...
  23. [quote name='ksara']Jak dla mnie to pinczerek :evil_lol:[/quote] dla mnie też :diabloti: a jaki rzut na tego pinczerka o imieniu "cziłała" :roll:
  24. [URL="http://www.allegro.pl/item89687359_chihuahua_kieszonkowa_suczka_sprzedam_lub_zam_bcm.html"]http://www.allegro.pl/item89687359_chihuahua_kieszonkowa_suczka_sprzedam_lub_zam_bcm.html[/URL] bez komentarza...:roll:
  25. [quote name='nutasob'] Bo tak naprawde to cale zamieszanie i złą opinie wystawiają nam [...] handlarze.[/quote] Trafnie ujęte...
×
×
  • Create New...