Jump to content
Dogomania

Kenduś

Members
  • Posts

    689
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kenduś

  1. moon_light, co to za zaniedbania w galerii? :mad:
  2. [quote name='kayla']No cos Ty! A tego nie znasz? "Matulu, matulu, a ta pyza ma oczy! A jak skoczy?!?" :-D[/quote] :lying: Ty wiesz, że nie...:hmmmm: ale dobre :roflt:
  3. Długowłosa tyż piknie! :lol: Taka fajna śnieżna kulka :loveu: Czekam na zdjęcia! Jeszcze nigdy nie widziałam "pyzy" z oczami :lol:
  4. [quote name='olcha']wiadomość musi ieć 10 znaków[/quote] uwielbiam ten tekst :cool2: :grab: nie ma jeszcze danych o Poznaniu, ale jestem pewna, że będzie ich sporo, w końcu to światówka :cool3:
  5. Nie mogę się doczekać Poznania :loveu: pierwszy raz w Polsce (taką mam nadzieję :razz: ) będzie tyyyyle :multi: cziłałek, że przez miesiąc do siebie nie dojdę :evil_lol:
  6. fajniuchny ten Twój cziłał Loona :razz: , ale moje serce należy do krótkowłosych :loveu: :lol:
  7. aga, Ty jesteś pierwsza na liście...:mad: :diabloti:
  8. [quote name='aga1215']:mad: [B]Kenduś :nono: [/B]:mad: a dlaczego Ty w pracy nie pracujesz :crazyeye: :loveu:[/quote] Ja mam pracę w domu i jestem swoim szefem :mad: :eviltong:
  9. [quote name='Loona']Ja nie potrafię, ale na szczęście Olcha mi pomogła i wstawiła wiele stron temu :eviltong:[/quote] GDZIE! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :huh: :huh: :huh: :huh: :shocked!: :shocked!: :shocked!:
  10. z pewnością :evil_lol: Loona, czy Ty w ogóle wstawiałaś tu zdjęcie Twojego przystojniaka? :mad: :razz:
  11. ten przystojniak :loveu: w maju będzie miał 2 lata :cool1:...
  12. [CENTER]UWAGA, UWAGA! [B][COLOR=red]KOMUNIKAT[/COLOR][/B][/CENTER] [COLOR=black]Każda następna osoba, która wklei na forum zdjęcie, bądź też przepis na coś pysznego, będzie podlegać odpowiedzialności karnej z artykułu (tu zostawie na później, ale coś wymyślę :diabloti: ) za [B]psychiczne, wręcz sadystyczne znęcanie się [/B]na innymi urzytkownikami DGM. Osoby te mogą również spodziewać się, że pracodawcy osób, które w trakcie oglądania strony (w pracy, rzecz jasna) uszkodziły sprzęt biurowy poprzez zaślinienie monitora, bądź wielokrotne uderzanie głową, zniszczyły klawiaturę i inne części składowe wchodzące w skład urządzeń biurowych, będą zgłaszać się do prokuratury. :mad: [/COLOR]
  13. no to mówiłam Loona, że masz wesoło :lol: Kendek, kiedy bardzo się cieszy też łapie za nogawki, a kiedys z trej radochy "walnął" mnie w łydkę, aż gwiazy zobaczyłam...:mad:
  14. [quote name='olcha']Kenduś proszę nie zgłaszaj sklerotyczki do admina :lol:[/quote] aaaa... poznaj moja dobroć...niechaj będzie! :lol: :eviltong:
  15. [quote name='olcha'][B][COLOR=red]O cholera[/COLOR][/B]! Wiedziałam, że gdzieś ją już widziałam :oops: :oops: :oops:[/quote] no to już jest wulgaryzm! :lol: :lol: :lol: :lol: :eviltong:
  16. [quote name='olcha']Nie pamiętam skąd to skopiowałam :hmmmm: I jeśli łamię zasadę wulgaryzmów to usunę ale narazie jest :evil_lol: [/quote] tą fotkę wstawiałam parę stron wcześniej :evil_lol: skleroza... w tak młodym wieku? :eviltong: wiesz ja jestem "stara" (ktoś mi tak ostatnio napisał :eviltong: ) ale mnie się to nie zdarza... :razz:
  17. [B]Jak długo :crazyeye: Kenduś moim guru :modla:[/B] taaak :cool1: pomogły mu w tym "kobiece" zapaszki rozproszone tu i ówdzie :evil_lol: [B]U nas też już mrozy odeszły. Ale na sapcerki nikt nadal ochoty nie ma :roll:[/B] uuuu ja tu już widzę winę pańciuchny :diabloti: :razz: :lol: :eviltong: [B]Słyszeliście, że od wtorku znów zapowiadają mrozy...nawet do -40!!! Więc korzystajcie ze spacerków.[/B] nawet nie strasz, bo będę strajkować :angryy: jeszcze nie wiem, gdzie się udam, ale napewno :roll:
  18. Ta godzina i 37 min. to sukces po tym, co było do tej pory (4-5 minut :roll: ) [B]Kendak i Kadzielnia :loveu: [/B] =================================
  19. no, eee.... 1 godzina i 37 minut :roll: było sliczne słoneczko, a łapki i tak przymarzały mu do ulicy :mad:
  20. dzięki [B]dorbin[/B], model i fotograf bardzo się starali :lol: :cool1: [B]Loona[/B], no to masz wesoło...:roll: Kendek nigdy nie obsikiwał mebli, chyba bym go udusiła :mad: w razie potrzeby leży ręczniczek, a Kendek juz wie, co z nim zrobić :razz:
  21. jupii! :multi: Pogoda u nas piękna! Poszliśmy z Kendusiem na dłuuuugi spacer :loveu: ============================ Kenduś i panorama miasta :lol:
  22. olcha, jedziesz do USA po cziłkę? :cool3: :lol:
  23. Jaka fajniusia ta truskawkowa jedynaczka! :loveu: :lol: chyba jednak długowłosa :cool3: Śliczna!!! Takie maluchy są słodkie :multi: Dużo masz przy nich (mamusi i córce) pracy?
  24. [quote name='ksara']Dzisiaj nasza Pyza czyli córka Bell skończyła 2 tygodnie !!!!!![/quote] A mozna poprosić o zdjęcie tej dużej myszki? :cool3: Nie to, żebym była upierdliwa :lol: ...ale jestem bardzo ciekawa! :multi:
×
×
  • Create New...