Jump to content
Dogomania

_Aga_

Members
  • Posts

    15313
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by _Aga_

  1. [quote name='Renata N']Tam jest kilka wybiegów, panie mówią, że Irwin prawie cały czas jest na wybiegu z kilkoma psiakami. Pobiera też nauki chodzenia na smyczy, ale już tego nam nie pokazał, bo za bardzo się cieszył[/QUOTE] Super :multi:
  2. Super, że się psinki dogadały :)
  3. Czy Irvin jest w hoteliku wyprowadzany na spacery bądź puszczany na wybieg??
  4. Cudowny pies :loveu: A jego kolegi też mi żal.. Zwłaszcza, że wszystko wskazuje na to, że też taka przylepa.. :(
  5. Jak tam Irvin dziewczyny?? Jak on się miewa??
  6. [quote name='Poker']Piękny pies na pięknych jak zwykle LILU zdjęciach.Zgrabny i powabny, może jakiś ludź się w nim zakocha.[/QUOTE] Taką mam nadzieję.......
  7. Ale cudowne zdjęcia :loveu: :loveu:
  8. Cudownie :loveu: Muszę się w końcu na jakąś akcję z Wami wybrać ;) :lol: No i czekamy na zdjęcia :loveu:
  9. Opowiadaj!!! :) Bo strasznie ciekawa jestem :)
  10. No własnie, bo w sumie to nie było jasno określone.. Napisz anulo, jak to z tą działką, bo Homer się do mieszkania w bloku nie nadaje... Nawet w zimie myślę, że wystarczy mu porządna ocieplona buda i dobre jedzonko :) No i pani, która wymizia :lol:
  11. Dokładnie. Popieram. Też jestem z Wami.
  12. anula42 - wstrzymaj się, aż wrócą dziewczyny - efra i Renata N. Nie wiem nawet, czy jakiś hotelik był już załatwiany...
  13. Zapraszam na bazarek na tarnowskie biedy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204917-MEGA-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACIOWY-bazar-na-tarnowskie-biedy...-Do-15.04[/url] :)
  14. Zapraszam na bazarek na tarnowskie biedy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204917-MEGA-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACIOWY-bazar-na-tarnowskie-biedy...-Do-15.04[/url] :)
  15. Zapraszam na bazarek na tarnowskie biedy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204917-MEGA-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACIOWY-bazar-na-tarnowskie-biedy...-Do-15.04[/url] :)
  16. Zapraszam na bazarek na tarnowskie biedy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204917-MEGA-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACIOWY-bazar-na-tarnowskie-biedy...-Do-15.04[/url] :)
  17. Nie wiem, gdzie wklejałam [B]link do mojego bazarku[/B], na wszystkie tarnowskie biedy, więc wklejam teraz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204917-MEGA-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACIOWY-bazar-na-tarnowskie-biedy...-Do-15.04[/url] I zapraszam :) :)
  18. [quote name='Trisza']Polku to witamy zatem serdecznie w babińcu:)[/QUOTE] No właśnie :lol: A ja nie wiem, gdzie wklejałam[B] link do mojego bazarku[/B], na wszystkie tarnowskie biedy, więc wklejam teraz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204917-MEGA-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACIOWY-bazar-na-tarnowskie-biedy...-Do-15.04[/url] I zapraszam :) :)
  19. [quote name='mondralala']Bo może nie trafiły do właściwej osoby. Wysłałam tydzień temu link wątku i opis sytuacji do centralnej siedziby TOZ w Warszawie. Nie wiedziałam jeszcze wtedy o drugim, małym piesku Otrzymałam odpowiedź i wskazanie konkretnego inspektora, który miałby się tym zająć. Ale potrzeba tu pośpiechu, można jeszcze cos zrobić dla maluszka. Działajmy! Niech on nie czeka też pół roku na postępy w jego sprawie. Mały i na łańcuchu, bez wystarczjącego schronienia, bez szczepień, opieki medycznej i... Na pewno coś przeoczyłam.[/QUOTE] To będzie interwencja???
  20. [quote name='danavas'][url]http://www.dogomania.pl/threads/205714-Dla-czaruj%C4%85cej-czarnej-Murzynki-%29-do-30.04.2011-do-22-00?p=16662821#post16662821[/url] zapraszam na bazarek dla naszej bidulki...[/QUOTE] Dziękujemy :multi:
  21. [quote name='edek']Przebrnęłam przez cały wątek i poprawiłam deklaracje. Mam nadzieje, ze już wszystko uzupełniłam, katar i załzawione oczy tego mi nie ułatwiły :([/QUOTE] Dziękujemy edek :Rose: Zdrówka.. Mnie dla odmiany w gardle drapie straszliwie...
×
×
  • Create New...