-
Posts
11490 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tanitka
-
wyżły w schronisku w Radysach WSZYSTKIE MAJĄ DOMY:)
tanitka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Saba przyjedzie dopiero w czwartek wieczorem do Warszawy i będę tu zdawać relacje co u niej słychać. -
a to wspaniale, Raja jako żywy przykład :)
-
Graf dostojny i przystojny wyzeł z Wlkp. do Olsztyna MA DOM!
tanitka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
długo oczekiwane zdjęcia z domu Grafa, też z suczka Zośką. Ale super!!!! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/31/graf013.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/713/graf013.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/338/graf016.jpg/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6830/graf016.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/412/graf017.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/576/graf017.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/graf031.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/5881/graf031.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/graf032.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/299/graf032.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/graf036.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/1544/graf036.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
z wiadomości zeszłotygodniowych, to Diesel nadal szuka domu, ale coś się kroi dosyć poważnie na drugą połowę października.
-
wyżły w schronisku w Radysach WSZYSTKIE MAJĄ DOMY:)
tanitka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
uśmiech Prezesa z nowego domu dodaje mi sił do dalszego dzialania. pozostałym radysiakom tez musi się udać.:) -
to nie dla mnie brawa, tylko dla [B]Ati[/B]. Wyżlica jest w DT w Krakowie, pointerka jedzie do hotelu pod Kraków :)
-
Chyba po tej podróży ją roznosi, uspokoi się :)
-
rita60 suczki już są ogarnięte przez nas :) i zapraszam na wątek wyżłów z Radysów [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215974-wyżły-w-schornisku-w-Radysach-(-Mazury[/URL])
-
Jest takie schronisko na Mazurach, gdzie mieszka 1.300 bezdomnych, nikomu już nie potrzebnych psów. :shake: Wśród nich są kundelki duze i małe i psy w typie różnych ras, prawdziwe psie piękności. Chcialam Wam przedstawić czwórkę wyżełków wypatrujących lepszego życia za schorniskowych krat. Jednemu już się udało :lol:: PREZES przyjechał w czwartek a dziś znalazł dom pod Warszawą. przedstawiam Wam [B]PREZESA[/B] tu jeszcze w schronisku [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/pa060071.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/5062/pa060071.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [COLOR=red][B]dziś w nowym domu[/B][/COLOR] :) [COLOR=red][B]pod Warszawą[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/839/dsc00458yb.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/5295/dsc00458yb.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [U]one czekają na swój dom:[/U] przedstawiam Wam [COLOR=red][B]BEN MA NOWY DOM W KRAKOWIE ![/B][/COLOR][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/441/pa060142.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/185/pa060142.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] przedstawiam Wam [B][COLOR=red]SABĘ - MA DOM W ZAWIERCIU![/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/saba1p.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7352/saba1p.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] przedstawiam Wam[B] KROPKĘ - [COLOR=red]MA DOM pod W-wą[/COLOR][/B]!!!! [URL="http://ati.pxd.pl/zdjecie/691459/1/kropcia"][IMG]http://ati.pxd.pl/gallery/pic600/v2011101119540098948793.jpg[/IMG][/URL] Prosimy wszystkich miłośników rasy o wsparcie tych biedaków pieniążkami. Każda kwota mile widziana:lol:
-
Już umówiłam sie z Ryjonkiem, ze w czwartek przywiezie mi pieski :) zapraszam na ich wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215974-wyżły-w-schornisku-w-Radysach-(-Mazury[/URL])
-
jeszcze była moja wpłata za IX i X, a jej nie ma w pierwszym poście ;)
-
pojechała........smutno, pusto,.. ehhh złamała nam serce
-
Moja śliczna aksamitna jutro jedzie do Bazylowej ..... chlip,chlip.....
-
na sobotę organizuję transport do W-wy (za koszt benzyny) dla 2 psów- proszę o znak, jeśli ktoś chciałby sie podłączyć. ;) A moja towarzyszka podróży ze zdjęć powyżej, po prostu UROCZA :)
-
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
tanitka replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny, osoba od DS w Słupsku jest w stałym kontakcie ze schroniskiem i jak tylko pozwoli kierownictwo psa zabrać, to go zabierają od razu do DS. -
Graf dostojny i przystojny wyzeł z Wlkp. do Olsztyna MA DOM!
tanitka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
ZOśka nie wpuszcza go pod stół gdzie ma swoja rezydencję i zostaje pozbawiona posiłków, kiedy niefrasobliwie odchodzi od niedojedzonej miseczki ;) -
Graf dostojny i przystojny wyzeł z Wlkp. do Olsztyna MA DOM!
tanitka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
GRaf już mieszka w Olsztynie i ma się świetnie :) Jest kochany, czyściutki i radosny. Zdjęcia i wiadomości bezpośrednie będą od jutra, jak Pani wyzdrowieje :) -
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
tanitka replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jest DT w Warszawie i jest DS w Słupsku, ten DS jest zaoferowany przez osobę z forum seterów i czekam na kontakt od nich, czy psa zabierać na DT w Warszawie i potem do nich, czy co robić...?? -
czy ktoś od labradorów będzie jechać do W-wy??
-
Czarny Wyzeł Magnum- za niedlugi czas stuknie rok/wreszcie w swoim domu:)
tanitka replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]gdybyśmy mieli konto bankowe które można ujawnić światu wprost na stronie, zrobiłabym jakoś akcję "zrób stałe zlecenie na 5 zł co miesiąc" ale bez uajwnienia konta to jak? [/QUOTE] a może poprosić którąś z psiarskich fundacji, zeby udostepnili nam subkonto, na które każdy może wpłacić pieniadze? -
Obydwa psiaki mają sie dobrze, sunia wystraszona jeszcze i już po sterylizacji, za to wyzeł nazwany Prezesem jest genialny! :)
-
Graf dostojny i przystojny wyzeł z Wlkp. do Olsztyna MA DOM!
tanitka replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Graf już dziś wyruszył do swojego nowego domu :) !!!! -
rana na Białasku jest już w postaci zamkniętej, gojąca się, taki strupek, ale smutny jest bardzo:shake: on jest mikropieskiem.
-
on siedzi już w boksie,ale jest bardzo smutny i na karku ma ciętą ranę :( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/pa060079.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5079/pa060079.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
-
takie cudeńka: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/pa060103.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9112/pa060103.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/pa060070.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/7539/pa060070.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] mały, podrzucony pod schronisko, biedy piesek: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/pa060080.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2774/pa060080.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] piesek [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/pa060083.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2515/pa060083.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] suczki; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/pa060099.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4048/pa060099.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/pa060107x.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7153/pa060107x.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/pa060111.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7493/pa060111.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]