[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/96528-BeaBono"][B]BeaBono[/B][/URL] napisała :
2-letni Harry, w typie wyżła niemieckiego, kupiony od myśliwych jako 8 tyg. szczenię, rodowodu brak.
Wykastrowany, po 3-miesięcznym szkoleniu w ośrodku Cztery Łapy w Poznaniu.
Szuka nowego domu.
[IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9125/dscf6215v.jpg[/IMG]
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9613/dscf6170q.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG]