ja mam 4 miesiecznego grzywacza, na szczescie probelmow ze staniem nie mamy. Stoi bardzo cierpliwie (jeszcze nie wiem jak mu to bedzie wychodzilo na wystawach, ale jak cwiczymy w domku to wystawia sie na 6+) :D
nie znam jakiejs metody, ale hodowczyni pokazala mi, ze "sciska" sie psa palcami pod gardlem i trzyma za zadek :) Moj psiak jest amly wiec mi latwo.... ale ona wczesniej miala mastiffy i tez tak robila. Zycze pwoodzenia!!!! :wink: