[quote name='SzOlka']
Do Zielonej Gory jezdze od prawie zawsze( pod nosem to wstyd by bylo nie jechac),nigdy ( no prawie) nie mialam zadnych zastrzezen, ale tym razem mi podpadli, ring 3 gdzie byly wystawiane teriey (oprocz bullowatych) zasypany liscmi i uschnietymi galazkami, obok na 4 ringu, gdzie byly yorki i westusie, piknie pozgrabiano te badziewia
tak wygladal ring 3
[url]http://img352.imageshack.us/my.php?image=ring37ft.jpg[/url][/quote]
moj ring (6) tez tak wygladal :lol:
i psy najlepiej sie prezentowaly jak szly na 3 lapach probujac sobie liscie z lap pozdejmowac :laugh2_2: