[img]http://lh3.ggpht.com/_AC1QDA5zcXs/TNF4P58OGlI/AAAAAAAAJXI/yVg3NGH5fk0/s400/spayki.jpg[/img]
SPAYKY
To bardzo łagodny psiak.
Uwielbia być głaskany, przytulany i pieszczony.
Nie przeszkadzają mu inne psy.
Żyje z nimi w zgodzie.
Pobyt w schronisku pogarsza jego psychikę.
Coraz częściej jest smutny.
On potrzebuje kontaktu z człowiekiem!!!!
Jeśli Spajki Ci się spodobał i
jeżeli szukasz wiernego przyjaciela.
Przyjedź do schroniska,
weź ze sobą obróżkę oraz smycz
i zaadoptuj GO !!
IMIĘ: Spayky (Spajki).
PŁEĆ: pies.
WIEK: ok. 2-3 lata.
SZCZEPIENIA: tak.
STOSUNEK DO INNYCH PSÓW: dobrze się dogaduje.
STOSUNEK DO LUDZI: kocha ich, to typowy pieszczoch.
WIELKOŚĆ: nieduży, do kolan.