Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Kotaski będą , poszukam zdjęć A tu Fafik z kotaskiem Razem cieplej [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/4498/pb1600021un.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/6896/pb1600069dq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/688/dsc001765ig.jpg[/IMG][/URL]
  2. Prawda , że Maks wypiękniał? Najwieksza radość to patrzeć jak przygarniety pies zmienia się , jak odżywa , staje sie radosny , Maksymilianek kochany, przylepka , wulkan energii, tropiciel:loveu: :loveu: Na spacerku: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/1298/img38608su.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/2378/img38647dm.jpg[/IMG][/URL]
  3. Braciszkowie, byli nierozłączni Togusiu pamiętamy o Tobie:-( [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/9839/p12800060tu.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/627/p13100286za.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/2192/p12800028bw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5025/p12800049uv.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/6448/p21700635nn.jpg[/IMG][/URL] A na koniec moje koty Rudolfik i Spineczka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/1760/p21800738xd.jpg[/IMG][/URL]
  4. Bardzo sie cieszę , że tu zaglądacie i podobają Wam się zdjęcia. Ponieważ bardzo już tęsknię za ciepełkiem , w mojej galerii wspomnienie lata [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/5038/img00553oi.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/1197/img14887oq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1204/img26337la.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/364/img14850vq.jpg[/IMG][/URL] A tu jeszcze Fafik z bratem , Togusiem, który niestety nie żyje , niedawno minął rok od jego śmierci, do tej pory nie możemy się z tym pogodzić [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4971/pc2400746xt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/8803/pc2400781uq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img397.imageshack.us/img397/4372/pc2400721ux.jpg[/IMG][/URL]
  5. I jeszcze zanim wyjde do pracy Dla Patki - kosmiczny kot [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2292/dsc000985hl.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze raz moja córcia ale z Fafikiem [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/7899/pa2500354ys.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/5522/img00659ur.jpg[/IMG][/URL] Trochę złaj jakości ale chciałam Wam pokazać , fafik pije tylko wodę prosto z kranu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/7654/pa2200062mr.jpg[/IMG][/URL]
  6. Właśnie idę z fretkonietoperzem na spacer , zrobię mu sesję. A tu specjalnie dla Patki , bo ona ma też zdjęcie swojej cudnej psinki ze świecącymi oczami w galerii , przybysz z kosmosu, niesamowicie groźny , śnieżny potwór: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/111/img3855przyciety5wl.jpg[/IMG][/URL]
  7. Fafik jest bardzo spokojny , powolny. W przeciwieństwie do mojego drugiego psiego pupila Maksymiliana. Tak wyglądał Maks 26 kwietnia 2005 , gdy znalazła go moja córcia: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/8923/img25654ni.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/8938/img25704xh.jpg[/IMG][/URL] A tu Maks z Musią , gdy Musia u nas mieszkała nie rozstawali się ani na chwilę. (Musia mieszka teraz w Gliwicach) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/7007/img34163gk.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/2157/img34188li.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/5844/img34250gd.jpg[/IMG][/URL]
  8. Kiwi , zapraszam do mnie , zobaczyć bordożka na żywo. One ślinią się jedne mniej , drugie więcej, mój Fafcio tylko po piciu. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/9503/img34516qp.jpg[/IMG][/URL]
  9. Historia z koszykiem jest taka . W grudniu trafiła do nas z ulicy błąkająca się ślicznotka Musia. Przygotowałam dla niej za posłanie koszyczek , w którym Fafik spał, gdy był mały. Fafcio nie chciał jednak odstąpić koszyka koleżance i jak widać na zdjęciach próbował nam udowodnić , że koszyczek jak najbardziej jeszcze pasuje. A tu Fafik z Musią : [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/918/img34617fx.jpg[/IMG][/URL]
  10. Pierwszy raz pokazuję moją gromadkę w galerii. Mam nadzieję na ciepłe przyjęcie. Najpierw przedstawiam Fafika. Późno już , Fafcio śpi, więc przedstawiam Wam serię zdjęć: Fafik w pościeli , czyli jak odpoczywa hrabia Fafik [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/1960/img23707ua.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/2038/img23716ur.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/5622/img38277ol.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us]"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/8776/img33069hz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img384.imageshack.us/img384/1135/p22301283ib.jpg[/IMG][/URL]
  11. Jeśli jutrzejsza adopcja krakowskiej ratlerki sie uda wszystkim osobom pytającym o nią przedstawię mieleckie maluszki , jeśli można oczywiście .
  12. Mosii , to obie teraz mamy Misie w domu!
  13. jakie to niesprawiedliwe czemu ten świat taki okrutny:shake:
  14. Mordka jak u Misia z Olkusza i te same proszące oczka. Kochany staruszek.
  15. W S P A N I A L E !!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Moja rodzina będzie jutro cały dzień wsuwać siekane gotowane mięsko z marchewką i ryżem, które , na wszelki wypadek ,nagotowałam dla Szokusia. Ciekawe co na tą dietę powiedzą:evil_lol: Aga gratuluję i ściskam Cię Szkoda ,że Pyszczek został ale ważne , że nie w schronie a u Pani Magdy czeka na nowy domek Ach21 , ja jadę do schroniska ale w niedzielę
  16. W razie czego u mnie będzie wszystko gotowe Gdyby mnie nie było w necie 602 722 040
  17. Mogę go wziąć na tydzień, bo Musia pojechała dziś do domku , mam nadzieję , że moje potwory go nie zjedzą Czy on może być z kotami?Bo jedyne wolne , zamykane pomieszczenie u mnie ( gdzie mógłby być odseparowany od psów na czas mojej nieobecności w domu) to łazienka a tam mam dwa kotki ze schroniska w Olkuszu. Łazienka duża nie męczyłby się.
  18. A może wysłać maila z opisem sprawy do TVN Uwaga ? Może zainteresują się oszustem.
  19. LejDusia ! Ale by się Fafcio ucieszył . Zapraszamy do odwiedzin , jak tylko będziesz w okolicy daj znać!
  20. Hej ! Nie wiem czy powinnam podawać imię mojego bordoga do publicznej wiadomości , bo to moje cielę ma na imię Fafik :) Hodowla Coloss. Do listopada miałam też kochanego bordożka z hodowli Nomen Celebra ale on już nie żyje :( Pozdrowienia
  21. Czy nie próbowałaś zwrócić się w tej sprawie do hodowcy od którego kupiłaś swego Bordosia ? Może on (ona )spotkał się z takim przypadkiem? Jeśli kontakt z Twoim hodowcą jest niemożliwy mogę Ci dać namiary na doświadczoną hodowczynię bordogów, może będzie mogła Ci pomóc. Niestety jedyny podobny do Waszego przypadek jaki znam wiązał się z wystąpieniem guza mózgu u psa (już ktoś wcześniej o tym wspominał) Bardzo mocno trzymam kciuki za Waszego "prosiaczka" i pozdrawiam serdecznie
  22. SzOlka jeśli bardzo potrzebujesz Taktic to mogę zapytać u mnie czy mają. Ale mówię Ci zrób jeszcze zeskrobinę , bo Taktic jest na pasożyty a może to jakaś infekcja bakteryjna u Twojego psa. Pozdrawiam Ciebie i Twojego skrobiącego się Futrzaka :wink:
  23. Spróbujmy pogodzić się stwierdzeniem : uczulać może wszystko !!. To co jednemu psu służy drugiemu może bardzo zaszkodzić. Do każdego przypadku alergii trzeba po prostu podchodzić indywidualnie. Idealnie byłoby ( może już ktoś o tym wspominał) móc eliminować z diety po kolei różne składniki i obserwować reakcję . Wiem jednak,że czasem alergia jest tak silna i uciążliwa , że nie ma na to czasu i dietę trzeba radykalnie zmienić. Na razie jednak wypada czekać na wyniki badania zeskrobiny , wyniki miały być dzisiaj chyba , może Snelasabrina się dziś odezwie , ciekawa jestem co wyszło.
  24. Snelasabrina spróbuj tego : RUMEN TABS -szczególnie zalecany u psów z wyjałowionym przewodem pokarmowym..., intensywnie leczonych antybiotykami i chemioterapeutykami. Zawiera żwacz drożdże i wit.c . uzupełnia niedobory flory bakteryjnej, tonizuje przewód pokarmowy, wątrobę, trzustkę, działa odtruwająco i stymulująco na organizm.Ten preparat dostępny jest w tabletkach. Na skórę b. dobrze działa siemię lniane ALE podawane często i w dużych ilościach powoduje rozluźnienie stolca co u samca może powodować trudności z opróżnianiem gruczołów okołoodbytowych. Więc z tym ostrożnie . Czy Ty nie mieszkasz czasem gdzieś blisko mnie ,bo siemienia ci u mnie dostatek to podzieliłybyśmy się. :wink: Marta napisała "pdobnie z twarogiem trzeba uważać" podpisuję się pod tym obiema rękami . Twaróg często uczula!! Jak się czuje piesek? Pozdrowienia
  25. 1konsul Ja Cię bardzo proszę :modla: przypomnij sobie nazwę tego płynu. Nie była to przypadkiem Betaizodona czy coś takiego. Jeśli ten preparat , o którym mówisz stosuje się przy infekcjach bakteryjnych to ja bardzo chciałabym znać jego nazwę. Ten płyn , o którym ja wspominałam mam właśnie przed sobą .Pisze tam tak :zawiera w 1 litrze 125 g amitrazy. Preparat wykazuje działanie bójcze wobec pasożytów (m. in. świerzbowców, kleszczy, wszy,wpleszczy i innych) oraz powoduje zaburzenia w zachowaniu owadów, odpadanie z żywiciela a następnie śmierć. Czyli jednak nie o tym samym mówimy , bo to co ja mam to jest tylko na pasożyty. Pozdrowienia
×
×
  • Create New...