Jump to content
Dogomania

Patia

Members
  • Posts

    4794
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patia

  1. Mogę wystwic , proszę o : numery telefonów , które mam podac jako kontaktowe zgode na wykorzystanie tekstu z pierwszego postu
  2. Gonia , Monika , czy jest w Poznaniu jakiś fajny hotelik ?
  3. Czy wszystkie szczeniorki z pierwszej strony są nadal do wzięcia? osobom chętnym przygarnąć szczenieta ode mnie , które jednak sie nie decydują , przewaznie ze wzgledu na wielkośc , podsylam zdjęcia z pierwszej strony.
  4. Własnie przelałam 100 zł na AFN czyli mamy 505 zł
  5. Witamy NowaHuta. Aż mi głupio , ze nie jestem ziomalem:oops: :lol: Jeden z klusiorków w czasie akcji poszukiwawczej: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7893/img0213hh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/1548/img0214ce8.jpg[/IMG][/URL]
  6. MonikaP czsem taki wątek ginie w tłumie , wystarczy pół godziny i jest na 5 stronie albo i dalej , nikt nie podnosi i ślad po nim ginie
  7. Słodki Ebik:loveu: A czy ta dziwna historia z kupą powtórzyła się jeszcze?
  8. GoniuP , dziękujemy bardzo.Czy moge twa wypowiedź przekopiować na forum bordogów?
  9. wybrałysmy na konsultację tą klinike ,bo tylko ona w Krakowie i okolicach ma w ofercie szpital dla psów , tu nie chodzi o to , czy inny wet może lub nie moze tego zoperować , tu chodzi o to żeby pies nie został na ulicy po zabiegu , do schroniska wrócić nie może a jak na razie nikt nie aoferował domu tymczasowego nie chodzi więc o szukanie lekarza , który to umie zoperować , tylko o szukanie miejsca , które nie tylko zoperuje ale zajmie się psem po operacji
  10. GoniaP wielkie dzięki , czekamy z niecierpliwością.
  11. [quote name='kiwi']ale cielatko :loveu: widac ze wystarczylo dawac dobrze zjec zeby kosci nie były na wierzchu[/quote] Niby takie proste a dla niektórych niewykonalne...
  12. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/9050/img0185qa9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/3427/img0187cq3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/1253/img0188qv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/415/img0190fi6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img92.imageshack.us/img92/228/img0201wt9.jpg[/IMG][/URL]
  13. Tu wątek bordosia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2770157#post2770157[/URL]
  14. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/3434/zdjcie003qq8dh4.jpg[/IMG][/URL] Iformacje , które w tej chwili posiadamy dzięki AgaiTheta: zdjecie bordożka zostało zrobione w sobotę, piesek przebywa w poznańskim schronisku, nie reaguje na otoczenie.
  15. dziękuję AgaiTheta. Do schroniska dzwoniła osoba z forum bordożego , powiedziano jej , że bordoś jest objęty kwarantanną i że ma chore oczy. AgaiTheta , czy założysz biedakowi osobny wątek? Czy ja mam to zrobić?
  16. Własnie o tym myslałam , wtedy będzie bardziej widoczny
  17. Na stronie poznańskiego schroniska nie wyświelają mi się zdjęcia z kwarantanny
  18. Już wstawiłam na forum bordogów , mam nadzieję , ze jest tam ktos z Poznania i bubusiowi będzie mozna pomóc jeszcze dzisiaj. Nic o nim nie wiadomo ? Czy on jest na kwarantannie czy już do adopcji?
  19. :-( ojeeeeej Zaraz zawiadomie forum bordoże , czy Ty masz kontakt z tym schroniskiem?
  20. Aniu chyba musisz napisac do moderatora
  21. Ojej , to ja też pytam czy mogę? Kiwi a Ty w domu czy za kratkami:evil_lol: Przysłać Ci kompot?
  22. Wysłałam do : hodowla dobermanów ADORACJA poznańska hodowla dobermanów STANBLEX hodowla DAKER z Sulechowa Hodowla Z PADOKU hodowla AKAGERA hodowla BONA CATELLA hodowla DOMENA hodowla DURA LEX POLONIA hodowla EL-SA-BO hodowla ERIA PRO hodowla IVON HOUS hodowla LANTAN hodowla MAJSTERSZTYK hodowla ODILAND hodowla PATROL POMERANIA hodowla PERFEKT hodowla VIGO hodowla Z INNEJ BAJKI
  23. ok, trzeba zawiadomić schronisko , ze ludzie moga dzwonic przed wpłaceneim piemiedzy , czy u nich taki pies jest i czy zbieramy na jego leczenie
  24. Ja zaczynam wysyłac do hodowli , będę pisac na bieżąco , gdzie juz wysłałam
×
×
  • Create New...