[quote name='Kate I Luka']właśnie... ale już weekend, piękna pogoda, Fionka pewnie w ogrodzie się wyleguje , więc i fotki będą :p
Siemanko Babeczki:multi:[/quote]
Hej Kasiu:multi:
Fotki już są ale bardzo malutko :cool1: poprawie się w weekendzik:p
[quote name='matusz5']Witaj :)
co tam u Fioneczki ??:loveu::loveu:[/quote]
A u Fionki nic nowego:p , Jest jej tak gorąco że cały czas leży na zimniej pogłodze... Trochę zdjęć mam ale muszę je dopiero zgrać..ale to dopiero jutro:p
[quote name='madzia i medor']A co Was ostatnio tak mało ...[/quote]
Wcale nas nie mało :p Dużo nas:evil_lol:
A tak na serio to nie mam wogóle czasu, Jak wracam z pracy to po prostu padam:grab: I jeszcze miałam iść w niedziele do pracy( dowiedziałam sie dzisiaj) ale nie idę i SUPER:multi:
Cześć Kasieńko:p
U Ciebie leje deszcz a tutaj takie upały że Ja ledwie żyje... ale Jak by za długo padało to pewnie też bym narzekała:cool3:
I widzę ze jeszcze tylko 3 dni i będziesz u Gastonka, ale się chłopak ucieszy na Twój widok:p
Już jestem z fotkami:p
[IMG]http://img505.imageshack.us/img505/9562/p1090474re8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/2636/p1090484xf2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img122.imageshack.us/img122/4022/p1090511yh8.jpg[/IMG]
Tylko trzy więcej nie mam, muszę zrobić ale na taki upał nie mam siły:roll:
Witamy wszystkich:multi:
U nas dzisiaj strasznie gorąco, w pracy myślałam że padne było tak gorąco... Chętnie bym się powylegiwała nad wodą a nie chodziła do roboty, a urlop będę mieć dopiero w sierpniu( mam nadzieję że wtedy będzie ciepło:p )
Poszukam jakiś fotek to wstawie:cool3: ale to później:p