-
Posts
871 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by króliczek
-
Kochani,może ktoś mi napisze staweczkę shar-pei? zrewanżować się mogę obsadą z Vilna :roll:
-
byłam -więc mam :wink: a w necie -nie wiem czy jest.
-
@Carotina-na pierwszej wystawie było ogólnie10 psów-2 psy championy i 2 suki championy ,w tym jedna z Polski -Morgana le fay acte N drugiej wystawie było tyle samo psów :wink:
-
Witam w klubie mandatowców-mnie ta wystawa też pod górę szła .Ciemną nocą jechaliśmy ,zgodnie z (polskimi)przepisami i gdzieś koło Mariampola nas na radarek i 300 chciel -na stu litach sie skończyło ,ale niesmak pozostał bo wolno jechaliśmy :cry: Jeśli chodzi o sędziowanie to takie same są u ruskich układy jak w naszej Polszy kochanej-Nobis by Boba też pierwszego dnia zgarnął ,ale sędziowała Litwinka ,która oceniała sukę swojej koleżanki -widziałam ,że miała dylemat (duży )koleżanka już się cieszyła ,ale ona do niej "pociekaj,pociekaj jeścio pies jest"ale dała wygrać tamtej -zadowoliliśmy się CACIBem.Drugiego sędziowała Estonka -dostaliśmy owacje na stojąco od obserwatorów sędziowania.Sędzina na ringu czytała wzorzec Shar-pei. :o Przed nami była jazda po jamnikach ,tam podobno niezły hard cor odchodził same b.dobre dla polski psów....bez komentarza
-
@ Orsini -byłam cholera w bursie od piątku na 7 piętrze -jak to się stał ,że się nie spotkałam z Twoją ekipą -oślepłam czy jak :roll: ale się pochwalę mój shar-pei NOBIS Jogi -pei pierwszego dnia Winner ,CACIB,a drugiego Winner,CACIB i BOB!!!!!jestem w ogromnej euforii -pięknie rozpoczęty championat Litwy :D
-
To śpiworki zabierzcie :evilbat: Wczoraj była na 100%i pan z recepcji mówił coś o śpiworkach ,ale pwiedział ,że do dzisiaj może tą awarię usuną-lepiej zadzwoń wysłanniku-może się okazać ,że lepiej jednak przespać się w bursie(czyt.profesj,pensj,nauczyc.) :wink:
-
Mój sharpek też się nudzi :-? na ringu i ma wtedy głupi wygląd,nie wygląda jak piękny dorodny samiec ale jak jakaś ciamajda.Próbowałam już podnosić adrenalinę różnymi sposobami(samiec-dominator,suczka po cieczce,znienawidzony inny pies)ale było jeszcze gorzej.Wtedy się strasznie wiercił,szczekał,nie dał się wcale ustawić (bo czuł się jak macho)-uważam ,że było jeszcze gorzej-dlatego Crazy mogę Ci jedynie współczuć bo wiem co to znaczy.... :wink:
-
A co to do cholery są te KAZIUKI :o ???
-
Tak -10 kilosków-będzie.Ale pikna okolica (na mapie) 8) przed chwilą tam dzwoniłam ,działa ogrzewanie( w Runmisie mają awarię hahaha)i pani nadal sympatyczna....
-
Orsini-Matko kochana-śpisz w bursie/profesionel naucz,pensjon-w/g planu Wilna :D /w dzielnicy Baltupei przy ul Didłakio 86 (bardzo blisko jest park dla piesków) :P Za te informacje chyba się nie wypłacisz :wink:
-
My niestety jeszcze w proszku :roll: nie kupione jeszcze Euro i Lity... wyjeżdżamy ok.16.
-
Dostałam potwierdzenie :lol: Ale w/g niego wynika ,że wcześniej wszystko pokręciłam.Pierwszy jest Lithuanian Winner,a drugi Vilnus Cup a nie jak myślałam -odwrotnie.W takim razie kolejka mi nie straszna ,pierwszy dzień g.13:21,a drugi 10:00.Tylko szlag mnie trafił bo na liście wystawców sporo ruskich-niech ich.......... i jeszcze na domiar złego gdy sędziuje Estonka -przyplątało się kilku wystawiających Estończyków.Czyżby znajomi pani sędziny?? :evilbat:
-
Orsini-na tej mapce -na samej górze jest dzielnica Baltupeina na której znajduje się nasza bursa (ul.Didłakio)-a na samym dole ,bliżej lewej strony monitora jest LITEXPO .Niestety nie jest to mała odległość.Nie mam drukarki ,ale mapę Wilna zdobędę od znajomego ,także w bursie pojeżdzimy wszyscy palcem po mapie... Najgorsze jest to ,że pierwszego dnia sharpki będą sędziowane już o 10 rano,a jeszcze nie opłaciłam wystawy ...i pewnie będę błądzić po tm Wilnie ...heh... :o
-
Właśnie obejrzałam mapkę Wilna i niestety nasza bursa-bardacha nie jest tak blisko Litexpo jak mówiła miła bursowa pani :x
-
Myślę ,że jak dojdą potwierdzenia wszystko się wyjaśni.Napewo nie zapomną napisać ile jesteśmy im winni :evil: Euro.
-
No to czekamy i my.I wyglądamy listonosza z niecierpliwością :o
-
Paolinka ,myśłę ,że słusznie rozumujesz.Przyjeżdzaj do W-wy i dołączaj do naszego Busa ,którego Asiaczek załatwi jak zdobędzie wystarczającą (optymalną) ilosć osób 8)
-
I ja jadę ze swoim shar-pei(także oberwać po dupie)jednak ryzykuję.Dziś dzwoniłam do Wilna i miłe panie odpowiedziały ,że potwierdzenia wysyłają.Nie mają czasu ,żeby powiedzieć jakie psy lub przynajmniej ile suk i ile psów będzie. :x
-
Mnie cholera sędziuje Litwinka ,która nie daje wygrywać cudzoziemcom ,i Estonka co preferuje chude ,wysokie shar-pei a nie molosy :x
-
Na wystawie molosów w Gdańsku ,dostałam informację ,że w Kaliningradzie będą nie trzy tylko 4 wystawy :roll: jednego dnia:2xCAC,ćhampionów i shar-pei :D
-
W kaliningradzie będą dwie wystawy ,a właściwie trzy jednego dnia -pewnie zakończy się jak się ściemni :wink:
-
Może jeszcze mogłabym poprosić o stawkę shar-pei kl.otwarta -psy i pośrednia suki :lol:
-
zdaje się ,że jest to wystawa podwójna jednodniowa -cholera wie jak to jest rozwiązane czsowo :evil:
-
To dobra wiadomość ,Aga.Miejmy nadzieję,że p.Kozłowska przyniesie nam farta,kończymy dużego champ.i zaczynamy intera.