-
Posts
1984 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by daga10011
-
[quote name='Agga'][img]http://img495.imageshack.us/img495/9784/noski4ys.jpg[/img] Jakie słodkie bąbelki.. :angel:[/quote] to zdjecie na jakis konkurs sie nadaje-jest niesamowite :iloveyou: .duzo zdrowia dla maluszkow zycze-ono jest najwazniejsze.
-
no tak-co racja to racja...ale sadze ze bardziej to hobby zarabia na siebie jesli ma sie szczescie :D
- 78403 replies
-
prawdziwa hodowla taka z pasji raczej sie wokol kasy nie kreci :roll: ..moj wet ma dogi-i teraz ma rachunki do zaplaty na 3000 zl-a ryzykuje odcieciem gazu i telefonu-a jedzie na wymarzone krycie za granice :roll: ..i kieruje sie poprawa malych niedociagniec suki-mioty u dogow sa z reguly niewielkie-wiec na tym nie zarobi...szlag mnie trafia jak mi opowiada o tej babie-to tak jakbym kazala uspic gale jesli bedzie konieczna sterylka :evil:
- 78403 replies
-
moje osobno to nie ciagna i nawet bez smyczy laza przy nodze-a jak w grupie-to juz rece mam ponaciagane :roll: :evil: .ale pracuj Maga-nauczy sie na pewno :D ja mam gorzej bo musze nauczyc je ze nawet jak sa we czworke to nie moga ciagnac :evil: .Tzn...3 ciagna a enigme ciagne ja bo nie bardzo jej sie ustrojstwo typu smycz podoba :lol:
-
co do traktowanie psow przez niektorych ludzi.....pamietacie afere z labkiem odeslanym poczta???? :roll: .ta hodowczyni wczesniej miala dogi.Znam fakty od jej wowczas weta.Na wystawie jesli pies przegral to schodzil na kopach z ringu..malo tego...pokryla suke arlekinke arlekinem-tak sie nie robi-i urodzilo sie jedno szczenie-powiedziala-uspic gowniarza a suke uspic skoro k...nie umie rodzic porzadnie :evil: :o .suka trafila w odpowiedzialne rece :roll: .teraz sie przerzucila na labki-bo dochodowe i tez bywalo ze jak miot byl maly to mowila ze nie bedzie tracic czasu dla takiej miernoty,a suka od razu out z hodowli-w ten sposob inna hodowczyni ma suke ktora notabene daje teraz piekne mioty...mi sie to w glowie nie miesci po prostu-kloci sie kompletnie z idea hodowli i niektorzy ludzie powinni miec zakaz posiadania psow :evil:
- 78403 replies
-
a moze chcesz welne z leonkow na sweterki?????? :lol: .jak skubalam swoje psy jakis czas temu to znajomi powiedzieli ze bym biznes na swetrach zbila :lol: .sliczne ubranka :P
-
no ba-wielkie brawo i podziwiam :oops:
-
no piesio sie cieszyl ze bedzie sie pokazywal-a co :D ..ja sie boje teraz jak moj Dali tak wyskoczy na ring :-? ..bo cos ostatnio ma zawsze ogon w gorze-nawet u weta :roll: :lol:
- 78403 replies
-
u nas sniegu nie ma nadal.Zobzaczysz-szybko minie do czwartku a potem 8) trzymaj sie mocno na nogach :lol: ..i zycze miekkich ladowan :lol:
-
no ale hodowcy nie musza zakladac tematu :D ..taki portal z hodowlami ktore wyskakuja na google wystarczy-a jak jakiejs hodowli nie ma to nabywca moze zalozyc topic..i jak sie sprzedaje szczenie mozna zawsze napomknac o adresie-i rowniez umiescic linka na swojej stronie...ja sie na web site nie znam niestety-bo bym zrobila taka strone...z dobrym regulaminem 8)
-
a czy ktos ma jakies leonki????? :oops: :P
-
cos mi sie emoty pomieszaly-sorki-nie mialo tak byc :oops: ..no raczej mi wiadomo-wiem mnej wiecej jak te sunki w mlodziezy wygladaja-mialabym 100% szans na pierwsza 6-to malo :D
-
no ale mi nie chodzi o ranking wystawowy-takie juz mamy np.u niufow....Chodzi mi o specjalne forum albo portal gdzie posiadacze szczeniakow z danej hodowli moga pisac swoje spostrzezenia....ale poparte paroma rzeczami-na przyklad aby wyglosic opinie trzeba skan metryki lub dokumentu ktory pokazuje jasno ze pies nalezy do uzytkownika i jest z danej hodowli...nie sadze ze wtedy ktos by klamal bo jest na widelcu i moze zostac zaskarzony-a przyszlym nabywcom szczeniaka bardzo przydaloby sie takie forum...wlasciciele psow z danej hodowli mogliby napisac wrazenia z hodowli,jaki maja kontakt z hodowca i tak dalej..Wiem-to utopijny pomysl
-
[quote name='Zeliika'][quote name='daga10011']suki i psy w mlodziezy-to mnie najbardziej interesuje :D .Reszta tez,ale faktycznie duzo pisania :roll: .Wiec chociaz ta jedna klase-bede bardzo wdzieczna :P[/quote] Nie ma problemu :wink: Leonberger PSY klasa szczeniat QUO VADIS VON SISSY-HAUS klasa mlodziezy XANDO VOM ROTEN SCHOPF ZORAN VOM LOWENGARTEN NEMO VON DER RASENMUHLE ZADAR VOM LOWENGARTEN INDIGO VON EQUITANIA ZAFIR VOM LOWENGARTEN ZODINK VOM LOWENGARTEN klasa posrednia ALDIBARA'S REBEL DACAPO F.-ALLJOSCHA VOM DEISTERBLICK XIRIUS VOM LOWENGARTEN DARIUS VOM WELLAND klasa championow IVATHOS ATHOS WOSCANY KHAIMA'S MIDNIGHT MORENO ALEX B. BORA Z MILOTICEK QUINO VON DER OSNITZ ARON VON HEIDERSIEFEN MONTEGO VOM DREIBURGERLAND klasa otwarta SCHORSCH BERGER VOM MUHLENBACH FESTUS VOM BERGISCHEN LOWEN ARON VOM KONIGSBORNER NANDO VOM OSSMANSTEDTER GRUND UMBERTO VOM ROTENSCHOPF GANDOLF-MIKA VOM BERGISCHEN LOWEN URSUS LOWE VOM OSNING DAMON VON DER KEISEREICHE GIGS VOM BERGISCHEN LOWEN BASKO VON HEIDERSIEFEN MANJO VOM OSSMANSTEDTER WIKING VOM LOWENGARTEN BORRAX VAN HET ROOSJESHOF DARIO ENSSON BOHEMIA TOLENDO VOM LOWENGARTEN SKJAERGAARDENS CRUNCHY CALABASH AARON VON DER WETTERSPITZE SUKI klasa weteranow AYSHA VOM HOLLSCHER HOF CHERIO LOWE VON ROEMRYKE BERGE klasa honorowa ADDY ENSSON BOHEMIA klasa szczeniat BONNIE LOWE VON DREVENACK klasa mlodziezy NAMUPALAN TUTTI DI MARE EILEEN VON DER KEISEREICHE HAPPYLADY VOM VELDENSTEINER FORST SELLI VOM OSSMANSTEDTER XAJA VOM ROTEN SCHOPF SCONFINATO DOMENICA BEBBELS VOM KONIGSSTEIN ZARAH NIXE AUS DEM SUMPFLOCH SKJAERGAARDENS SQUAW OF NEE MEE POO GEIRDRIFUL LOWE VON WALHALL QUEENY VOM GOLDENEN VLIES AMY LOWE VON DER WESSELBURG klasa posrednia SCARLET-SAPHIRA VON DER OSNITZ NEVERENDING-STORY VON SISSY HAUS NAMUPALAN BAIA IMPERIALE UMUNDA VON DEIBARGENLANDEN OH-PRETTY GIRL VOM KLEINEN DORFCHEN BERLJON OSTELLA HENRIKE LOWE VON THURINGEN XS-LILLA BONITA VOM LOWENGARTEN ONION VOM GOLDENEN VLIES klasa championow AULIKKI OD MALENOVICKEHO HRADU ALDIBARA'S STARRING MARILYN MONROE CELINE VON CUEVA DE LEONES SKJAERGAARDENS WARM INDIAN RED GEISCHA VON DEN BACHTALEN klasa otwarta LEXA VOM KLEINEN DORFCHEN BAYKA VON DER KAISERREICHE UL-RIEKE LOWE VOM OSNING UTOPIA ESRA AUS DEM SUMPFLOCH LEOWICO'S FUNNY ESHA ZISSY VOM WELLAND BELLA LEO VOM VOGELHOF LISA VOM KLEINEN DORFCHEN AMELIE OD MALENAVICKEHO HRADU ALDIBARA'S LA TRAVIATA THE OPERA SKJAERGAARDENS CRUNCHY PECAN NUT JANNTY-JILL VON DER BACHTALEN ANASTASIA LOWE VOM NEANDERTAL TABANJA VOM LOWENGARTEN.[/quote] Dzieki ogromne :buzi: :boom: :boom: ..12 suk w konkurencji mlodziezy :o raczej nie mialabym czym sie chwalic gdybym jednak tam pojechala :-?
-
a ja nawiaze do tematu pare postow wczesniej..wyczytalam na molosach ze gdzies za granica jest jakby ranking hodowli-ale wypowiadac sie moga tylko osoby ktore kupily szczeniaka z danej hodowli i nie sa anonimowe oczywiscie....Chcialabym zeby u nas byla taka strona ze spisem wszystkich hodowli i wszystkich ras i zeby mozna bylo komentowac i opisywac swoje odczucia na temat szczeniaka zakupionego..Wiadomo ze moze byc zla opinia czasem-bo ktos rozgoryczony ze pies przegrywa bedzie staral sie narobic komus..ale ogolnie w dobrych hodowlach na pewno jest duzo wiecej zadowolonych niz tych niezadowolonych....
-
Ja sadze ze Ala co rusz nowe pilki kupuje :evilbat: :lol: .ja kupuje pilki hurtowo na przyklad :lol:
- 78403 replies
-
suki i psy w mlodziezy-to mnie najbardziej interesuje :D .Reszta tez,ale faktycznie duzo pisania :roll: .Wiec chociaz ta jedna klase-bede bardzo wdzieczna :P
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Anetta, gdybym ja została twoim korepetytorem z matmy i fizyki, to na pewno byś tej klasy nie zmieniła :-? :evil: :evil: :evil: kapciuszek :evil: :evil: :evil: [img]http://i34.photobucket.com/albums/d123/Maga200/kap.jpg[/img][/quote] 8) barrrrrdzo gustowny kapciuszek :wink: , tylko czy aby nie przyciasny :-?[/quote] i to jest jaksi dziwny widok? :o :lol: ..jutro zrobie fotke co moje psy zrobily z materacem z ikei-sultan za jedyne 1000 zl :roll: :evil:
-
no niezle rozbroil kocyk :lol: :lol: :lol:
-
bardzo gratuluje wygranym :D .i mam prosbe o stawke :oops: leonbergerow...
-
nio widzisz??????Nie jest zle :D
-
a ja powroce do watku komunikacyjnego :lol: .moje sie do obcych aut nie pakuja-natomiast zaprzyjaznione dogi i owszem.Ostatnio jeden sie wpakowal jak tylko otworzylam klape-wyrzucilismy go na sekunde i znow sie wpakowal-uparcie twierdzil ze jedzie z nami :lol: .Dzis pakuje leony do auta po biegankach-a ze lubia mi na plecy skakac jak prowadze to niestety mozolnie przypinam je smyczami do dziurek takich -pozostalosci po lawkach z tylu :roll: ..no i bardzo zafrapowana bo sie wiercily nie zauwazylam nawet ze mam psazera na gape...chce zamykac klape i zamarlam :o ..cos bialego w czarne laty mi mignelo :lol: .i mowie-"o kurde,mam ...dddd....oga w aucie" :o .nawet nie zauwazylam jak mi to 80 kilo wskoczylo do auta.znowu byla akcja bo suka wysiadala jednymi drzwiami i pchala sie innymi do srodka :lol:
-
no piekny z niego "kun" :lol: ..mi dzis taki "kun" niespostrzerzenie do auta wskoczyl jak pakowalam leony-nagle podnosze glowe i wyjakalam"ja mam ...dddd...oga w samochodzie " :lol: ..takie to wielkie a nie wiem kiedy wlazla nawet :lol: .Piekne fotki-Jojek piekne dozysko a taki mlody jeszcze :P