Jump to content
Dogomania

tanita

Members
  • Posts

    437
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tanita

  1. [quote name='Fuka'][b]Będę w starym dresie :evilbat: [/b][/quote] z dekoltem? :evilbat:
  2. W końcu to norowce :evilbat: , muszą sobie narzędzie pracy wykopać :lol:
  3. [quote name='Fuka'] ale skonczy sie tak, że z Torwaru zawioza mnie prosto do Tworek 8) [/b][/quote] Z Tworek będziesz miała już bardzo blisko do Łatulca :lol: :evilbat:
  4. [quote name='Malcharek Maria']A jak u nich z posłuszeństwem?[/quote] [quote name='Ludek']Ja ostatnio miałam okazję zapoznac sie z gładkim foksiem i słuchał sie jeszcze mniej niż Milo 8) .[/quote] Hmm :evilbat: Wydaje mi się, że foksy gładkie przez większość swojego życia przebywają w odmiennym stanie świadomości, gdzie słowo posłuszeństwo ma nowy, odkrywczy wymiar :wink: "Posłuszeństwo" w wykonaniu mojego poprzedniego foksteriera polegało na jak najszybszym zniknięciu mi z pola widzenia, zostawaniu w tyle i kiedy się odwracałam psa już nie było,lub wyrywaniu do przodu z prędkością światła, ciągłych bijatykach i innych wesołych atrakcjach. Jednak wszystko rekompensowała mi jego wesołość i serdeczność w stosunku do ludzia a poza wszystkim ten łobuz z blizną na bliźnie był niezwykłej wprost łagodności i nigdy nawet nie warknął na człowieka. Teraz mój nowy sczzenior ma 4,5 miesiąca i jak na razie słucha się ładnie, przybiega do mnie nawet wtedy gdy bawi się z psami. Ale nie jest to miarodajna opinia bo po pierwsze okres buntu mamy przed soba a po drugie szkolenie odbywało się za pomocą smakołyków a to straszny łakomczuch jest. 8)
  5. [quote name='Malcharek Maria']No i masz "babo placek" - znowu lapsus :oops[/quote] [b]MM[/b] nic nie szkodzi, w końcu nie dopisałam, że mam foksa :wink: Ja i tak uważam, że poziom świadomości co do ras w społeczeństwie się podniósł, bo z moim poprzednim foksikiem co krok słyszałam :" o jaki ładny kundelek"., albo:" o to duży pies z niego wyrośnie bo ma długie nogi". Natomiast jak spaceruje z Gringulcem to już ludzie kojarzą go jako teriera a co do rodzaju to przecież w końcu drobny szczegół jest 8) . Oczywiście najczęstszym porównaniem jest :"Ooo piesek z Maski" i ja już nawet nie prsotuje, że to nie był foks :evilbat:
  6. [b]Ludek[/b] fajne foty, widać, że choopaka masz rozrywkowego 8) :wink: A ja na spacerach spotykam jedną panią, która za swój cel postawiła sobie uświadomienie mi, że mam jack russel teriera :lol:
  7. Dzisiaj na spacerze Gringulcowi wypadły dwa zęby więc choopak coraz bardziej dorasta, pozatym coraz bardziej pewnie paraduje przed psami, więc chyba powoli kończy okres dziecięcy :wink: :evilbat: Teraz wymęczony harcami z gromada różnej maści piechów śpi jak zabity 8)
  8. [b]tajdzi[/b] obiecuje, że wkrótce :D [size=1]zgadamy się na GG, ale dzisiaj ono mi padło i dostać się nie mogę :-? [/size] A Gringo wygląda teraz tak: [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/124291.jpg[/img]
  9. Na śniadaniu byliśmy u Babci w Sulejówku i Gringo miał okazje spróbować wielu rzeczy po raz pierwszy w zyciu. Pierwszy spacer w lesie, pierwsze bieganie wzdłuż ogrodzenia z psem po drugiej stronie, pierwszy kawałek ciasta, bo babcia powiedziała, że są święta i pies musi też mieć coś z tego :wink: A oto Gringo i las wyrywamy korzenie: [img]http://img9.exs.cx/img9/2786/25rb.jpg[/img] szukamy: [img]http://img202.exs.cx/img202/3782/97fu.jpg[/img] kopiemy ( w końcu terier no nie? :evilbat: ) [img]http://img130.exs.cx/img130/5381/82kz.jpg[/img] Se stoimy [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/124278.jpg[/img] [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/124279.jpg[/img]
  10. Pierwszy spacer w lesie w życiu Gringulca :evilbat: [img]http://img183.exs.cx/img183/9240/las3az.jpg[/img] Reszta na foksie 8)
  11. Witam, Spóżnione ale bardzo mocne życzenia na te ważne i piekne święta, żeby Nam wszystkim dobrze się wiodło i szczęście Nas nie opuszczało :) Widzę, że fotek przybyło i fajnie je się ogląda. Piechy super [b]pszym[/b] świetnie się prezentujesz jako pastuszek 8) [b]AGO[/b] Milo widzę rozbisurmaniony i zachwycony spacerami i wypoczynem a we wdzianku mu zajefajnie :wink: [b]Petra[/b] o Łatce nic nie muszę mówić, bo wiesz, żem w niej po uszy zakochana 8) [b]tajdzi[/b] Ty jako naczelny fan foksów na tym forum myślę, że możesz wkładać fotki jakie tylko chcesz a świateczna Lonia jest mile widziana :D A ja zaraz wstawię foty Gringulca :evilbat: [b]Gloria[/b] może Ty też coś wrzucisz? 8)
  12. [quote name='tajdzi']Łóżeczko mam nadzieję zostawiłaś rozeslane? 8) :lol:[/quote] Żadne takie :wink: , jak dotąd wykazuje się żelazną konsekwencja i Gringo spędza noce w swoim posłaniu, co prawda w ciągu dnia maltertuje je strasznie, jakby się mścił :lol: :evilbat: I posłanie wygląda już tak [img]http://img200.exs.cx/img200/8056/50nw.jpg[/img]
  13. Łatka śpi, foksy śpią a Gringo już był na dwóch spacerkach 8) [img]http://img161.exs.cx/img161/40/spacer0rh.jpg[/img] [img]http://img139.exs.cx/img139/801/25vs.jpg[/img]
  14. Z moim poprzednim foksem bardzo często jezdziłam do mojej babci gdzie były duże leśne przestrzenie i dzięki temu wielogodzinne spacery to obowiązkowo brałam buteleczkę i miskę aby wodę nalać. Nauczyła mnie tego moja babcia która na każdy leśny spacer z Korkiem nie dość, że brała wodę to jeszcze i suchy pokarm coby piesek swe nadwątlone siły zregenerował. Zawsze mnie to rozbrajało, ale muszę powiedzieć, że Korek był zachwycony i mimo, że ogólnie był niejadkiem to na takich spacerach wcinał aż sie kurzyło. Pamiętam za to, że raz Korek o mało co nie zemdlał, kiedy nie miał się czego napić w upał a długo był na dworzu i jak na złość, zapomniałam tej wody :evilbat: .
  15. To ja do kompletu daję Gringa w pozycji proszalno-błagalnej :wink: [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/123743.jpg[/img]
  16. [quote name='tajdzi']Ale jakby Milusiowy pycho umazać węglem - byli by nie do odróżnienia (bez wdawania się w jakieś szczegóły ;))[/quote] No nie? Nawet kuchnie podobne :wink: [quote name='tajdzi'][b]Tanita,[/b]a gdzie ta sesja pająkowo-Gringulcowa ??;)[/quote] Mam Gringa w plenerze, dziś może jeszcze coś dorobię i napewno wrzucę przed świętami 8) :evilbat:
  17. [img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/123639.jpg[/img] [img]http://img111.exs.cx/img111/8435/blagam9kj.jpg[/img] Widzę, że brat z siostrą sztuczki mają podobne :wink: Każdy sposób dobry byleby coś skapneło :evilbat:
  18. [quote name='coztego']Coś mi się wydaje, że tak... ;) Jak ktoś raz wziął do domu teriera, to jakby sprzedał duszę diabłu :evilbat:[/quote] Święte słowa :evilbat: Terier albo nic :wink:
  19. [quote name='tajdzi']..Tanita, jak tam Gringulec i jego pająk?[/quote] Widzę, że tajdzi zawsze na posterunku :wink: Baterie mi się w aparacie ładują, pająk wisi nad kompem a zdjęcia spróbuje dziś zrobić w plenerze 8) [quote name='tajdzi']A pogoda taka iście zdjeciowa ;)[/quote] W sam raz na spacer nie? :wink: 8) :evilbat: [/b]
  20. [b]AGO[/b] więcej fotek więcej 8) . Milo widzę jest panem i władcą kanapy i jaki ma fajny kocyk w zeberkę. A z zasypianiem w pozycji siedzącej to klasyka gatunku w wykonaniu foksów, bo przecież one nie mogą niczego przegapić :wink: [b]Gloria[/b] witamy na forum, oby nas było jak najwięcej, bo foksów tu jak na lekarstwo. Co do fotek to tu masz wszytsko wyjaśnione: [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15516[/url]
  21. [b]Ago[/b] no to już Ci nie przepuścimy, fotki muszą być, bo Miluchno pewnie też rośnie jak na drożdzach 8) [b]Petra[/b] ja też bym to chętnie odwlekła w czasie bo Gringo straci towarzyszkę zabaw na pewien czas, a dni coraz cieplejsze i dłuższe. :D
  22. U Nas dziś pięknie 8) Słoneczko i takie wiosenne niebo. Gringo był już na spacerku, zjadł michę na śniadanie i słodko śpi a ja muszę do pracy :-? Miłego dnia terierowcy :D
  23. [b]Petra[/b] jaka piękna, zziajana Łatulka :D 8) Nie pokaże Gringulcowi bo mi się zapłacze z tęsknoty :wink:
  24. [quote name='tajdzi']No i znowu mamy poniedziałek... Może jakieś ładne zdjęcie na polepszenie poniedziałkowej depresji?:)[/quote] [b]tajdzi[/b] wiem, ze [b]Petra[/b] dziś nafociła Łatulca w plenerze, więc pewnie niebawem wrzuci :wink:
  25. [b]Pszymy[/b] wielkie gratulacje z okazji Championatu, mam nadzieje, że jak już wiosna nastanie to spotkamy sie z piesami na obiecanym spacerze i osobiście Wam pogratuluje 8)
×
×
  • Create New...