jezeli jestes pewna na 100 % że jedziemy to kierowce mam załatwionego tylko byś sie musiała cos do benzynki dorzucic - do Bratysławy nam koszty wyszły jakieś 350 zł więc tu chyba było by podobnie, ja bym jechała z 2 sredniakami które siedziałyby sobie w bagarzniku (palio weekend fiat) wiec całe tylne siedzenie miałabys dla siebie :)) wyjazd chyba ok 23 by był to akurat na rano bysmy zajechali czy Ci to pasuje ?