[quote name='kasia_frodo'][quote name='ofcaa'][quote name='christoph']A poza tym np. w Niemczech można dostać rezerwowego ichniego CAC, a u nas już nie. Co kraj, to obyczaj, mimo tego, że Europa wspólna i wszyscy są w FCI:-)[/quote]
w czechach tez jest rezerwowy CAC a u nas nie:([/quote]
ale za to w Niemczech jest jeden CAC na płeć i a u nas jeden na klasę...
a w Czechach potrzebne są 2 CACe z wystawy międzynarodowej a u nas tylko jeden....
więc nie ma co narzekać 8)[/quote]
oj jestes pewna z tym jednym cacem na plec ??