[quote name='an3czka']mam pytanie. wlasciwie w imieniu moich znajomych, ktorzy jada na wystawe do Bratyslawy. ich psy maja kopiowane ogony i zastanawiaja sie czy nie bedzie z tym problemow. podobno niektore kraje nie akceptuja kopiowanych uszu czy ogonow.
mi sie wydaje, ze nie ma zadnych restrykcji odnosnie tego tematu, ale mimo wszystko prosze o informacje.[/quote]
bez problemow - ja w zeszlym roku bylam w Bratyslawie i w tym juz tez wystawialam na Slowacji swoje kopiowance :)