-
Posts
11549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elitesse
-
[b]Agatka[/b] dawaj wyniki !!!! cos leniwa sie zrobilas ostatnio :P [b]Pass[/b] widze ze Tamagrze stronke robisz :)
-
[quote name='Romas']Dajcie pospac kolezanki :lol: Aga, a Twoje maluszki sredniaczki tez takie szalone?Jak wzielam ZAuzie to ona juz dosc duza byla ,ponad 12 tyg.Wiec i powazniejsza.Ale wczoraj te maluszki moje odwiedzilam , 6 tyg maja i istne huragany.Wszystko co na drodze to ieprzyjaciel :-) Jednoczesnie wlazily za kanape, odrywaly dywan od podlogi,zrywaly kape z lozka, ganialy sie jak oszalale. Hi ,hi chyba mialam zacmienie umyslu decydujac sie na malego sznaucerka .[/quote] moje tez zywe ale nie az tak biegaja sobie po pokoju ale zajmuja sie tylko soba albo zabawkami - nie ruszaja ani kasiazek ktora sa na dolnych polkach ani nakryc tylko kapcie musze chwac :) takie szalenstwa to wyprawiaja tylko jak ich dlugo nie wypuszczam i sa niewyzyte ale po chwili im przechodzi - gdybym miala miec takie szalence to bym chyba zrezygnowala ze szczeniakow :P
-
wypopczywaj wypoczywaj :P bo juz maluszek ostrzy sobie zabki !! hihi :P
-
[quote name='bill']Interesuja mnie lokaty w mini, wszytskich kolorkach o ile macie to napiszcie, z góry dzieki, pozdrawiam[/quote] fotki mozesz poogladac na poprzednich stronach - troszke tego jest
-
[quote name='maga18'][quote name='Elitesse']to co zalatwiasz juz lokaty ? :) hihi :P[/quote] zobaczymy... ja jako przedstawicielka ZK o/Legnica mam pierwszenstwo do I miejsca na pudle :evilbat:[/quote] hihi no dobra powiedzmy ze sie zgadzam :P ale mi sie tez cos nalezy jesli chcesz we wrocku cos zgarnac :evilbat: hihihihi
-
[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a']Kto w końcu dobki sędziuje??? Erwin Deutscher (tak jest na stronie Wrocławia) czy Andrzej Stępiński (drugi post w tym topiku)? A może jeszcze ktoś inny? :lol:[/quote] sugeruj sie obsada ze strony wrocławskiego związku !
-
to co zalatwiasz juz lokaty ? :) hihi :P
-
Maga dziekuje slicznie :P :P no to spotkamy sie na BIS Puppy ale jest nas 3 i sa 3 miejsca wiec mozemy sie podzielić !! ja moge byc nawet 3 hihi byleby ladny pucharek do domu przywiezc :) za to Zadra ma az 2 konkurentki - ciekawe jakie
-
Widze że tu wakacje pełna parą :) często nie nadazałam z czytaniem a tu teraz pustki przeogromne :)
-
glownie kol;ejnosc sedziowania ale jesli stawki sie uda podejzec to... :P tez nie bede narzekala hihihi
-
pamietaj o sznuacerach srednich :) i mini czarno srebrnych w szczeniakach :)
-
no niby jest :) ale zastanawiam sie jak oni sie teraz po tej ogromnej powodzi pozbieraja skoro 3/4 kraju jest zniszczone
-
no wlasnie Romas przestan !! ja tu ledwo chodze bo mnie po wystawie noga boli a ty tu o wyjazdach wrrrr
-
[quote name='orsini']wlasnie mi tesz jakies dziwne reklamy wyskakuja!!!! to po to dgm nie dzialala????zeby TO zainstalowali i admin zarobil????? :o :o :o :o przeciez samo sie tu nie zainstalowalo????[/quote] mam nadzieje ze chca na lepszy sprzet zarobic a nie z pobudek czysto materialnych to zrobili...
-
[quote name='Mek']No to moze teraz dla odmiany o psach . Moja Figa od kilku dni gryzie sobie łapke prawą przednią aż słychać jak zębami po pazurach jeździ. Przepatrzyłem już dwa razy ale nic nie widac , wymyłem jej te łapy i wyczesałem bo podejrzewałem ze kleszcz albo coś innego sie wbiło ale nic nie widac . Daje sobie swobodnie dotykac i nawet naciskac na palce i łape. Może macie pomysł co to moze być??[/quote] popatrz dobrze może kłos od trawy jej sie wbił w skórę a tego często od zewnątrz nie widać - często między paluszkami albo na ich wierzchu i obejżyj też opuszki
-
hihi jeszcze cie na czrna liste wpisza i co wtedy ? :P
-
a bo mam taka fajna przegladarke ze moge wywalac wszelkie reklamy i popouty i nie musze tych swinstw ogladac :) bo sa one co najmniej wkurzajace :P a moje kudlate mysli to juz zachowam dla siebie...zwlaszcza ze teraz slomiana wdowa jestem :P
-
ja mam zablokowane wszelkie wyskakujace i wbudowane reklamy :) ale chyba sobie wyobrazam co ci wyskakuje ... :P
-
ja bardzo prosze :) a skad ty bierzesz takie info ??
-
[quote name='Mek'][quote name='jostra']Obiecuję poprawę :P Poza tym będę musiała wypróbować nowy sprzęt, nie? ;)[/quote] Masz na myśli "te przedmioty " które rekalmuja sie na dogomanii ;)[/quote] Mek o czym ty myślisz :) hihi
-
ale moze teraz sie zmobilizuje :)
-
jostra GRATULACJE !! bedziesz mogla piekne foteczki szczeniatka pstrykac :P :drinking: :drinking: :drinking: :angel:
-
ale "lasek" z niego :P
-
no nie taka znowu jasna :) jast najciemniejsza z moich psiakow ale sadze ze teraz jak ja wystkubie to bedzie jasniejsza bo tak samo bylo z Tess caly zcas ciemna o po dzieciach wyjasniala
-
[quote name='maga18']ja u nas jestem od niedawna i jeszcze probuje wywrzec dobre wrazenie ;) :lol:[/quote] hihihi :)