[quote name='Mek']I przestancie krzyczeć na tego biednego Tomka , bo się chłopak jeszcze zrazi i co wtedy bedzie??[/quote]
a czemu mamy nie krzyczec ? jeszcze bedzie mu za dobrze i co wtedy ?? niech wie jakie sa kobiety !! i niech powaznie pomysli jakie kobiety wyrastaja z tych malych niewinnych dzieci...