Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='Natalia_W']Dostal ktos juz potwierdzenie??[/quote] ja jeszcze nie, pewno po weekendzie przyjda
  2. a Miss zostala moja faworytka hihi :P
  3. [quote name='Natalia_W']witam :D mam pytanie ile wy czekaliscie na potwierdzenie Ml.Ch.Pl swoich psiakow?? bo ja skladalam chyba na poczatku maja i do tej pory nie dostalam potwierdzenia...zaczynam sie martwic co sie dzieje... :([/quote] e to jeszcze nie jest zle, w sierpniu byl urlop w ZG ale mozesz zadzwonic do Warszawki i sie zapytac - to przewaznie przyspiesza dzialania, pamietaj ze oddzial ma chyba 30 czy 40 dni na wyslanie do ZG wynikow wystawy
  4. [quote name='jostra']Dzięki za komplementy :P Aga - Baccara jest super, a jaki ma motor :roll: :evilbat:[/quote] niom faktycznie obłędny :) chyba dobrze trafila - ma motor, własną zjezdzalnie hihi - chyba kiedys musze ja odwiedzić !
  5. [quote name='Natalia_W']heh madziorka skad ja to znam... :wink: tak to juz jest w tym liceum... :wink: ale widze juz ze w klasie maturalnej jakos inaczej do nas podchodza...sa lepsi...teraz was troche postrasza a pozniej sie wszystko unormuje :wink: Poradzisz sobie :D ![/quote] e to tak jest zawsze ! na poczatku krzycza i wrzeszcza i strasza...a potem robi sie calkiem milo :) gdyby na poczatku dawali luz toby nikt sie nie przykladal do nauki :)
  6. [quote name='Asiaczek']Dobre! Jeszcze by Was pomylili... Pzdr.[/quote] hihi ale róż tez ostatnio staje sie trendi :) niedlugo to kolorow zabraknie !!
  7. [quote name='Natalia_W'][img]http://www.histylekennel.com/img/bottomright/5.jpg[/img]....... :o[/quote] ooo a to co ??
  8. [quote name='Natalia_W']:( :( :( ale pusto :( :( :([/quote] no bo wszyscy wybory miss ogladaja !! hihih my dopiero co wrocilismy z psami z lasu - szlismy juz po ciemku i my i piechy jestesmy padniecy :)
  9. [quote name='maga18']ale w tym roku tez juz jest katalog na ich stronie ;)[/quote] no nie do konca - jest spis [psow a w zeszlym byl kompletny katalog :)
  10. to mloda suczka Janiszewskich - Hajan
  11. moja córeczka mieszkająca we Francji [b]BACCARA Elitesse[/b] [img]http://lancelottessi.republika.pl/bacara1.JPG[/img] [img]http://lancelottessi.republika.pl/bacara2.JPG[/img] [img]http://lancelottessi.republika.pl/bacara3.JPG[/img] [/img]
  12. czy juz ktos dostal potwierdzenie ?
  13. a nawet jeszcze pare lat temu jak byly wymagane na wielu wystawach to przy wejsciu nikt mnie o nie nie pytal a sprawdzali tylko jak im ktos to zaswiadczenie pod nos podlozyl :) weci chyba zdaja sobie sparwe z tego ze 99 % ich kolegow wypisujac takie zaswiadczenie nawet na psa nie spojrzy nie mowiac juz o badaniu
  14. [quote name='Iwa-R'][quote name='an3czka']wazne jest podobno 48 godzin. czasami Oddzial Zwiazku wymaga takiego zaswiadczenia, ale jesli tak jest to na potwierdzeniu przyjecia psa na wystawe, ktore dostajesz ze Zwiazku jest to napisane.[/quote] Z tego co zauważyłam to na każdym potwierdzeniu jest informacja o tym, że takie zaświadczenie jest wymagane.[/quote] nie na kazdym ja w tym roku nie mialam za zadnym napisane - tzn bylo chyba na Katowicach ale sam oddzial twierdzil ze maja po prostu stare druki potwierdzen :)
  15. ja kilka lat temu - jak zaczynalam jezdzic na wystawy chodzilam do weta po to zaswiedczenie ale po kilku wystawach stwierdzilam ze tylko niepotrzebnie marnuje pieniadze, wet NIGDY nie badal psa tylko wypisywal odpowiedni swistek i inkasowal pieniadze od 15 do 30 zl roznie to bywalo od 1999 roku nigdy nie biore tych zaswiadczeni i jeszcze mi sie nie zdazylo zebym miala problem przy wejsciu na wystawe a jezdze ok 15 wystaw rocznie a samo zaswiadczenie jest wazne chyba do 3 dni
  16. no i znowu tyle stron przez noc ! wrr czy wy nie macie co robic ? spac a nie pisac zmuszajac innych do przebrniecia przez to wszytko - czemu w dzien tak nie mozna ?
  17. [quote name='Natalia_W']no ladnie jak ja wchodze to juz nikogo nie ma :([/quote] to tak jak wczoraj :) ale spokojnie zaraz sie zbiegna hihi
  18. a moze jednak sie skusze na ta wystawe ??
  19. łohoooo !! ale stronke znalazlam ! szukam jakis fajnych obrozek dla psiakow a tu ... [url]http://sklep.bdsm.pl/[/url] yhm zobaczcie sami :)
  20. [quote name='orsini']szkola bleeeee jedyny plus zycia doroslego to to ze nie ma w nim szkoly!!!! :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote] a ja tak sobie czasem mysle ze chetnie znowu wrocilabym do szkoly...zycie bylo takie proste, problemy tak banalne, ehh ale to juz nie wroci....
  21. [quote name='orsini']wiesniak odpada!!! oni sie kapia raz w tygodniu na niedziele!!!!!! bleeeeee[/quote] fuuuu :silly: :smhair2:
  22. [quote name='orsini']a znasz SAMOTNEGO faceta z domkiem??? bo jak juz to oni u mamusi mieszkaja bo im wygodniej:))))) no chyba ze wiesniaki-taki by sie znalazl i samotny i z domkiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] tylko bys musiala swin dogladac i krowy doic :)
  23. a no i jeszcze chcesz jakis obcych studentow do domu sprowadzac ! nie wiesz ze tacy sttudenci to kradna, demoluja, niszcza, cpaja i zuzywaja duzo pradu i wody ?? ale z doswiadczen mojej babci wiem ze kasa z tego niezla hihi
  24. [quote name='sh_maniak'][quote name='orsini']hahhahaha kapcie odpadaja:)))ja chodze na bosaka:))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] i slady na podłogach robisz :evilbat: juz wiesz czemu cie eksmituja na mieszkanie :roflt:[/quote] juz widzisz w czym tkwi problem !! 1) chodzisz bez kapci :evilbat: 2) chcesz jesc cos innego niz ziemniaki :evilbat: :evilbat: widzisz ile z toba problemow :lol: :lol:
  25. [quote name='aniaDark'] [quote name='anovi']A nie wiecie jak to jest w Rybniku - jak zgłosimy w terminie, a zapłacimy kilka dni później (np. tydzień) to będziemy musieli płacić taką kwotę jak w dniu wystawy???[/quote] Dokładnie tak. Kwota musi być zaksięgowana na koncie oddziału najdalej w dniu, w którym upływa termin zgłoszeń. Po tym terminie płaci się tak jak na wystawie (każdej z resztą).[/quote] wcale nie kazdej, jezeli w informacjach o wystawie nie ma wyraznie napisane ze oplata po dniu tym a tym wynosi tyle i tyle mozna spokojnie placic przed wystawa ta nizsza kwote Poznan zyczy sobie oplat do dnia przyjmowania zgloszen a po tym dniu juz jest wyzsza oplata ale wiekszosc wystaw ma wieksza stawke tylko w przypadku wplaty NA wystawie
×
×
  • Create New...