Jump to content
Dogomania

Elitesse

Members
  • Posts

    11549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Elitesse

  1. [quote name='orsini']ja od kolezanek bym kasy nie brala, ale w sumie jest to niezly pomysl, bo zawsze by jakies zarcie przywiozly i bym miala urozmaicenie a nie tylko ziemniaki i ziemniaki[/quote] o widzisz ! organizuj wypady na jakies wscgodnie wystawy i zmeczonym wedrowca oferuj nocleg i goscine - oczywiscie za darmo pod warunkiem ze goscie : -wysprzataja ci cale mieszkanie -przez czas pobytu beda psy wyprowadzac - obiecuja zaostac przez kilka dni i codziennie gotowac pyszne obiadki -biegac rano do slepu po cieple buleczki -jak wrocisz z pracy beda wiernie zcekac pod drzwiami z kapciami i gazeta -podadza ci drinka jak uwalisz sie na kanapie :)
  2. [quote name='orsini'][quote name='sh_maniak']Ja tez bym się cieszyłajak by mi dawali :angel: Krysia zawsze możesz do mieszkania rodziców wyprowadzić :sweetCyb:[/quote] no probowalam....a matka stwierdzila, ze po smierci ojca to sprzeda dom i sobie tez kupi mieszkanie!!!!!to normalne chyba nie jest!!!!miec domek i sie go pozbywac!!!a domek 10minut od uczelni!to nawet przerobic na pokoje i wynajmowac studentom to by byla niezla kasa!!![/quote] ej Orsini to po smierci ojca tfu tfu sprzedaj mamie mieszkanie za domek :)
  3. [quote name='orsini']zeby to jeszcze bylo na mnie to mieszkanie to zawsze mozna by sie o kredyt pod zastaw starac i sie budowac gdzies, to nie!!!mieszkanie jest na nich, wiec moje bedzie dopiero 5 lat po ich smierci!!!!super wizja nie? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote] hmm no to ciekaweie zrobili :-? ale wiesz zawsze mozesz w wakacje wynajmowac jeden pokoj swoim kolezankom ktore nigdy mazur nie widzaly [size=1](np mi hihi )[/size] :P
  4. [quote name='Agatka']Jakby mi tak dawali to zaraz bym brała :) i spełniała reszte swoich marzeń :) Olac sasiadów, moi musieli sie przyzwyczaic nie mieli wyjscia ;)[/quote] hihi moi tez ! ale pewno ci z poznania to dziekwowali bogu ze sie wynosimy :) a jeszcze twedy tylko 2 psy mielismy a nie tak jak teraz 4 wlasne i szczeniaki hihi ale niech sie ciesza ze mamy psiaki a nie np libacje po nocach urzadzamy :) bo eksmitowac sie nas nie da !
  5. [quote name='sh_maniak']co za maruda :lol:[/quote] no wlasnie..tesz bym chciala coby mi rodzice mieszkanie kupili i jeszcze urzadzili na dodatek, a tak sami musielismy z TZtem skrobac i na coniektore rzeczy nam zabraklo :( (np na TV hihi ) ale z drugiej strony z domku do bloku - bleeee :roll:
  6. z tego co pamietam to w hali miescily sie ringi ozdobnch
  7. [quote name='sh_maniak'][quote name='orsini']ale ja teraz jestem zakochana w Jarre'rze!!!qrka wodna jaki on cudny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: slawny i bogaty, czego chciec wiecej? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: aaaa i zna perfekt francuski w koncu stamtad pochodzi nie? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] o laserowca ci chodzi ? bo laserowiec nie jest cudny :roll:[/quote] jaki laserwoeic znowu ? czy ja czegos nie wiem ?
  8. [quote name='orsini'][quote name='Elitesse']orsini ty to teraz niezla partia sie zrobilas :P [size=2](tylko nie mow ze cie wkurzam hihi)[/size][/quote] Ty mnie nie wqrzasz... Ty mnie wqrwiasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evilbat: 0X 0X 0X 0X 0X 0X 0X[/quote] oj widze ze z toba lepiej dzis nie zadzierwac :P a wiec znikam sobie poczytac co nieco :)
  9. orsini ty to teraz niezla partia sie zrobilas :P [size=2](tylko nie mow ze cie wkurzam hihi)[/size]
  10. a na parkingu przed moim blokiem zrobili sobie parking publiczny wrrrrrr
  11. jessu mieszkam naprzeciwko skzoly podstawowej i od pol godziny slucham jakiegos cholernego apelu wrrr bo sobie wymyslili robic to na boisku a nie w srodku :( swira idzie dostac od tych patriotycznych piesni spiewanych piskliwymi glosikami bleeee
  12. [quote name='orsini']i w naszej tfurczosci tesh wkleilam z zurawi:))))) teraz jak przejezdzam pociagiem obok....qrfaaaaa skosili te pola, a ja mialam osty i zarosla mokre od rosy po pas!!!!a teraz to bym te zurawie bez wysilku fotografowala...a tak to one uslyszaly ze ide i sruuuuu polecialy....[/quote] no tak ptaszydla piekne :P a nastepnym razem ubierz sie barwy ochronne i sie skradaj :)
  13. no chyba ze kavang robi to specjalnie np w celach przyszlej destrukcji czy jak moze chce sie wmieszac w szeregi wroga ? :)
  14. ale mozemy wymyslec kary za co innego np. dla kavanga za zaprzyjaznianie sie z M :)
  15. oh a kiedy to bylo ? juz nie pamietam nawet :) hihi
  16. w tym roku na wystawie w Szombathely-Wegry była taka sytuacja że pies rzucił się na innego psa (bodajze byl to cane corso, nie jestem pewna ale na pewno chodzilo o molosy) zaraz obok ringu no i sedzia odmowil oceny psa ktory sprowokowal, moim zdaniem jak najbardziej slusznie
  17. [quote name='orsini']no i fajnie ze nas tu coraz wiecej!!! ale chyba trzeba powrocic do starego zwyczaju kar :evil: :evilbat: :evil: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: za brak fotek oczywiscie na dziendobry :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] ta jasne :) kary chce wymierzac a sama malo co wstawia :evilbat:
  18. [quote name='malawaszka']:o o rany ale jazda z tą przemianąmaterii :o Boluś wcina bardzo łapczywie i szybko - zostało mu po schronisku :-? on to nawet tabletki bez niczego wcina z ręki, z miski - jakkolwiek :lol:[/quote] ja kiedys juz chyba pisalam ze moja Zadra to lekomanka i tez wszytkie tabletki wcina bez problemu :) zwlaszcza te moje ktore mi przez przypadek upadna hihi
  19. zglosic trzeba w terminie :) ale zaplata tez w tych samych terminach na szczescie tu placac na wystawie jest niewiele drozej bo 50 eur czyli praktycznie wychodzi na jedno czy sie zaplaci w polsce ponoszac koszty przelewu czy na miejscu...no chyba ze ktos ma przelewqy za darmo :)
  20. w tym roku w Zielonej niby wiecej psow niz rok temu a tak jakos ladnie porozkladane w klasach....
  21. o rany ale przez noc napisaliscie !!! wracaja stare dobre zcasy :)
  22. a ja chyba tak - stawiam na Nafi Lorda i Bundy :P
  23. [quote name='Natalia_W']no to juz mam totalny mix... bo mam dwie opinie na tak na polska i dwie na angielska :wink: :lol: ...[/quote] zawsze mozesz wylosowac :D albo zrobic na kazdy dzien tygodnia inna !!
  24. hmm komus kto robil stronke Z.Gory cos sie pomieszalo ... "O przyznanie CWC ubiegać się mogą psy i suki zgłoszone do klasy pośredniej, otwartej, użytkowej i championów, natomiast CACIB przyznawany będzie z porównania ww. klas. " yhm moze jeszcze xzyja wspomnieniami starych dobrych czasow kiedy to w Zielonej byla miedzynarodowka ?
  25. [quote name='Natalia_W']a wlasnie prosze o opinie ktora wersja sie bardziej podoba (chodzi glownie o przyciski na stronie :wink: czy 1) [url]www.republika.pl/sznaucerkenzo/glowna_ang.html[/url] czy 2)[url]www.republika.pl/sznaucerkenzo/glowna.html[/url] ?????????? Pomozcie :D[/quote] mi ta polska :)
×
×
  • Create New...