-
Posts
4536 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiaf1
-
YOKO, LUNA I MAX i 3 szczeniaki moje nowe nabytki :-(
asiaf1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
2. Luna -jak to określiła pieknie Ronja skrzyżowanie dobermana z osłem :-) Zabrana od meneli ok.1,5 sunia. Już 2 razy miała szczeniaki!. Głodzona, często tez obrywała od swoich "włascicieli" Musimy ja zaszczepić, wysterylizować. Obecnie w hotelu u Ronij więc dochodza koszty karmy i hotelu. [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/l3.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/l2.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/l1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/l5.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/l4.jpg[/IMG] -
YOKO, LUNA I MAX i 3 szczeniaki moje nowe nabytki :-(
asiaf1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0087.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0086.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0082.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0077.jpg[/IMG] -
YOKO, LUNA I MAX i 3 szczeniaki moje nowe nabytki :-(
asiaf1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0097.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0096.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0095.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0092.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0090.jpg[/IMG] -
Sezon ogórkowy w pełni. Przedstawiam Wam nowe nabytki. Oczywiście kasy brak :-( 1 Yoko- młody ok 1 roczny pies. Przyplątał się do hotelu/stadniny w Rajszewie ok. 5 m-cy temu. Niestety podgryzał konie, ostatnio pogryzł się z "moim" Kapslem. Nie było dla niego miejsca w kojcu właścicielka hotelu trafił na Paluch. Nie mogłam tego znieść więc oczywiście wziełam go sobie na łeb. Wybłagałam Gajową, żeby wzięła go na jakiś czas ale niestety tam długo nie może zostać. YOKO jest psem bardzo łagodnym dla ludzi. Uwielbia dzieci. Trzeba uważać bo może niezgadzać się z niektórymi psami (chociaż w hotelu przez ten czas latał z Kapslem i aż do feralnego wypadku nic się nie działo). Ogólnie jest bardzo miziastym psiakiem. Trzeba go wykastrować, zaszczepić na wściekliznę (na wirusówki został zaszczepiony w schronie). Oczywiście dochodzi koszt karmy + opłata za hotel. [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/yoko6.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/yoko5.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/yoko4.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/yoko3.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/yoko2.jpg[/IMG]
-
Pies przyplątał się do hotelu ze 3 m-ce temu. Biegał luzem ale podgryzał konie (tam jest stajnia) do tego od czasu do czasu gryzł się z psami. Zamykany był w kojcu ale jego kojec zajął "zwrot z adopcji " i nie było gdzie go wsadzić. Ja go nie mogłam wziąć bo mam taką sytuację jaką mam, inni tez nie mogli pomóc więc skończyło sie schronem :-(
-
Dziś u niego będę to zobaczę jak się miewa. Wczoraj była u niego Lidka i nie wygląda to żle, dostaje antybiotyk, rana nie jest jakaś duża. Zachowuje się normalnie więc chyba nic mu nie będzie. Za to pies ktory go pogryzł został dziś wywieziony na Paluch. Właścicielka hotelu, do którego się przybłąkał Yoko dziś podjęła taką decyzję :-( Serce mi się kraje ale nie mogłam sobie wziąć na utrzymanie kolejnego psa. Podobno, któraś z fundacji zajmującymi się astami miała go wziąć pod opiekę. YOKO [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0097.jpg[/IMG] [URL]http://allegro.pl/yoko-porzucony-w-lesie-czeka-na-dom-i1701038473.html[/URL]
-
Szabka zamieniła się w Szirę i zamieszkała na warszawskim Gocławiu :)
asiaf1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Trochę nie na temat ale prosze Was dziewczyny podratujcie trochę watek Tekili i Kazana-psiaki juz ponad rok siedzą w hotelu a ja juz nie mam pomysłu jak je reklamować :-( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189997-Powódź-zabrała-im-dom.-Tekila-i-Kazan-wciąż-czekają.-Mucha-na-dom!?p=17188984#post17188984[/URL] -
[IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0052.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/tekila1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/tekila.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/tekila2.jpg[/IMG] i psiaki razem atakują Lidkę :-) [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/kazan1.jpg[/IMG]
-
Tekila [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/P06_small.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/P05_small.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0062.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0061-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0057-1.jpg[/IMG]
-
Nowe zdjęcia Kazana: [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/P07_small.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0072.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0071.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0066.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.photobucket.com/albums/g178/asiaf1/DSC_0064.jpg[/IMG]
-
Jolu, Gucio jest po operacji. Na razie jest dobrze. Śladowe ilości płynu. Jeszcze 5 m-cy i będzie wiadomo czy już jest dobrze i będzie żył. W każdym razie jest nadzieja...
-
Jolu piękne allegro, dziękuje:-). Oby przyniosło Kapselkowi szczęście
-
Kapsel został pogryziony przez psa w hotelu. Czekamy na weta. Kapsel jest jakiś przeklęty, nie dość, że czeka już w hotelu prawie 2 lata na nowy dom to ciagle coś mu sie przydarza :-(.
-
HUGO w typie owczarka niemieckiego po roku znów szuka domu.
asiaf1 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Hugo po ponad 1,5 roku w 3 hotelikach znalazł wreszcie dom. Dziś była u niego Ania i widziała go bardzo szczęśliwego, przybiegł do niej się połasić. Został wykąpany i wyczesany i wygląda super. nie ma z nim żadnych kłopotów, Pan jest nim oczarowany. Mam nadzieję, że już tak zostanie. -
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
asiaf1 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wygląda to dobrze:-) Kciki trzymane. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
asiaf1 replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Elu, wszystko juz obgadałyśmy więc nie będe się powtarzać. Żal i cierpienie będą trwały jeszcze długo i nic tego nie zmieni:-( Zrobiłaś dla niego wszystko co było w Twojej mocy. Żegnaj Reksiku ['] -
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
asiaf1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
poproszę o konto -
cieszę się, że Puckowi szykuje się dom:-). z tego co zrozumiałam, to jedzie dopiero w sierpniu więc wpłaty jeszcze konieczne?
-
Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom
asiaf1 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
poproszę konto do wpłat