[quote name='mosii']ze mnie nie ma na dogo to nie znaczy ze psiurami sie nie zajmuje;)
Sienka miała operacje usunięcia tych wszystkich guzków, jeden zaczął sie niebezpiecznie rozrastać, jutro będą wyniki histopatologii.
Ale sunia szuka domku bo jest przekochana, taki chodzący aniołek:)[/quote]
Nareszcie, już się martwiłam , że coś sie stało albo nie chcesz ze mą rozmawiać;) (mam nadzieję, że tak nie jest).
Jak będziesz mogła to daj proszę sygnał to zadzwonię, żeby pogadać.