[quote name='NigdyNigdy']Co prawda my nie sznaucaerki, ale też różne specyfiki stosujemy (Husky).
Ani na Litwie, ani na Łotwie nikt się nie czepiał. :roll:
Zresztą, tam przyjeżdża sporo wystawców z Rosji, a oni są pod względem stosowania kosmetyków, chyba jednym z najbardziej "nieznośnych" narodów ;)[/quote]
Z moich obserwacji na wystawach, a szczegolnie wystaw balkanskich to Wlosi bija wszystkich pod wzgledem koloryzowania :evil_lol: