Ja na wstępie chciałam powiedzieć, że się obrażam... :roll:
Cały czas czatuję na nowe fotki i tak strasznie mi się podobają, że czasem nawet po kilka razy oglądam... booooskie, i ta cudna przyroda, ja kocham wszystkie zwierzęta więc ta galeria niesamowicie mi się podoba, a Ty Szaraduszko robisz powalające fotki! Ojj, nie podoba mi się to co piszesz...
Oprócz domowych zwierzątek, wiejskie także są piękne, a te żaby... achh :D I ostatnie zdjęcie z wylegującymi się kotami mnie powaliło na kolana, piękne!
Ja apeluję o:
1) więcej zdjęć!!!!!
2) nie wygadywanie bzdur, że nikt nie ogląda, tymbardziej jak się wie, że to nieprawda!
Pozdrawiam serdecznie :wink: :angel: