[quote name='arrakis']Jeśli chodzi o odbiór rodowodu to trzeba się pytać czy już jest, najlepiej mailowo - dość szybko odpisują ,łącznie z informacją kiedy masz się [B]z pieskiem stawić po odbiór[/B] ( będzie sprawdzanie tatuażu i ząbków, więc niech nie będzie to dla zwierzaka zaskoczeniem;))[/quote]
łoj :crazyeye: trzy psy, trzy rodowody i wszystkie pocztą przyszły :lol: nikt mi psów nie sprawdzał :roll: