Jump to content
Dogomania

Alka

Members
  • Posts

    3952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alka

  1. Alka

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, my tęskniliśmy baaardzo [img]http://img165.imageshack.us/img165/3687/10bighug9ph.gif[/img] sądziłam,że gdzieś znów wyjechałaś :roll: , a wczoraj to ja nie miałam głowy na dogo :( a nowe fotaski Axelka śliczne :iloveyou:
  2. ale śliczna Kejcia,mordka cudowna... Teklunia, ona na pewno jest szczęśliwa... :D stanie na 2 łapeczkach opanowała do perfekcji.... masz jeszcze jakieś jej fotaski?
  3. Miniuszka ulubione zajęcie - obserwacja terenu :wink: :D [img]http://img158.imageshack.us/img158/8458/schowek013sf.jpg[/img] zabawa z pańciem [img]http://img158.imageshack.us/img158/7198/dsc035119ia.jpg[/img] [img]http://img158.imageshack.us/img158/3373/dsc035129ui.jpg[/img]
  4. haha, ską ja to znam...Tuffi ciągle roznosi swoje zabawki, piłeczki, także nieraz mieszkanko wygląda tak jakby było w nim małe dziecko. Dzieci mamy duże, raczej zabawkami się już nie bawią ,a tu ciągle trzeba zbierać jakieś maskotki. :wink: :D a co do podkradania i uciekania to ostatnio ulubiona zabawa Tuffiego. Buziaczek dla Nodusia, niech zdrowo się chowa :buzi: ach te nasze małe szkrabiki, jak tu ich nie kochać.... :D
  5. wow, co ja widze, normalna galeryjka... :o trochę opuściłam się w zaglądaniu, a tu pełna kulturka, nawet siebie mogę zobaczyć na foteczkach :silly:
  6. "kocham piłki" [img]http://img459.imageshack.us/img459/1373/dscf23896il.jpg[/img] [img]http://img459.imageshack.us/img459/3812/dscf23919bq.jpg[/img] no kto ze mną zagra? [img]http://img459.imageshack.us/img459/8772/dscf23948oj.jpg[/img] [img]http://img459.imageshack.us/img459/328/schowek029ry.jpg[/img] [img]http://img459.imageshack.us/img459/5226/schowek012qa.jpg[/img]
  7. Moniko, napisz proszę cos więcej o swoim slicznym maluszku...no i o foteczkach nie zapominaj. :wink: :D :D :D
  8. [quote name='malawaszka']hahaha faktycznie MAGICZNA ta butelka :lol: każda po jej TRZYMANIU pięknego uśmiechu dostała :angel: :D[/quote] to wystarczy tylko potrzymać żeby uśmiech zobaczyć na twarzy? :wink: :D właśnie ide spróbować - uśmiechu mi z rana trzeba ... :wink: :D
  9. Swietne fotki bo świetna modelka :D , buziak dla Szpilki :buzi:
  10. [img]http://img477.imageshack.us/img477/1069/bukowiec1191rj.jpg[/img] boska pozycja ,Buziak dla Sarci! :buzi:
  11. [quote name='Lucy*']A propos szczeniaka .. mam akurat takiego w domu który szuka domku 8) tylko popatrzcie [img]http://img129.imageshack.us/img129/1936/tndsc029304ye.jpg[/img] [/quote] jakie świetne zdjęcie :angel: :angel: :angel: szczeniaczek bardzo rozkoszny...Sarcia widać , nie zwraca uwagi na takie maleństwo :D :D :D oby szybko znalazł się kochający domek
  12. [quote name='zadziorny'][quote name='malawaszka']:grab: zaś sie złośliwie na forum umawiają :grab: [/quote] BARDZO ZŁOŚLIWIE 0X :roll: :wink:[/quote] nam pozostaje tylko czekanie na fotorelację ze spotkanka :evil: :wink: :D
  13. [size=6][color=red][b]Wszystkiego najlepszego dla BIJOU [/b][/color][/size] [img]http://img476.imageshack.us/img476/1747/bapis3kp4lr.png[/img]
  14. jak ja lubie duże piłki [img]http://img457.imageshack.us/img457/6227/dscf32238lh.jpg[/img]
  15. fajna ta Agrafka, wzrok ma błagalny " no jestem już grzeczna ,pańcio" :wink: :D :D
  16. kociątko prześliczne, dobre serduszko masz! :D :D :D
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='asher']Grrrrr, a ta się upała, żeby nam bar w galerię zmienić :roll: :lol:[/quote]Barmanka do lekarza z córą wybyła wiec trochę kultury do Baru wpuściłam :wink: :lol: :lol:[/quote] to ostatnie zdanie to niby o mnie? :o że ja niby patologie wprowadzam? :o zajrzyj do mojej galerii- pełna kulturka, nawet Pika potwierdziła.U mnie możesz co najwyżej ciasta spróbować.... :silly:
  18. no super! :thumbs: Fajnie, kolejny mały szkrabik w galerii. rozkoszny szczeniaczek :angel:
  19. Monis&Nodi , jak fajnie ,że zajrzałaś, dzięki! :D
  20. Maga, praca nie zając , nie ucieknie... :wink: :D
  21. dzień dobry! Dla mnie wcale nie taki dobry."Dom Wariatów" ruszył pełną parą od samego rana.Nic tylko ganiam z syropami, tabletkami, termometrem i czym popadnie...Ale w przypadku Mani nie obejdzie się bez wizyty u lekarza.Migdałek ma "ładnie" obłożony , ropna angina jak się patrzy... :evilbat: Panna dorosła a pójdzie z mamusia do lekarza ... :evil: żeby bylo sprawiedliwie dokładam foteczki Mini :wink: :D [img]http://img371.imageshack.us/img371/4807/dscf30231ck.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/8854/dsc035022dl.jpg[/img] [img]http://img371.imageshack.us/img371/5202/dsc035030ww.jpg[/img]
  22. Dzień dobry Haniu ! [img]http://img366.imageshack.us/img366/6636/3613911aa.gif[/img] Czekamy na rozwiązanie zagadki. Dziewczyny bardzo kreatywnie zgadywały, ale rozumiem , że nie trafiły... :wink: :D
  23. o tak, tak, asher ma racje , coś dla rozlużnienia się przyda , hihi [img]http://img332.imageshack.us/img332/8526/pijacy0mz.gif[/img] [img]http://img332.imageshack.us/img332/5595/dscf30833fs.jpg[/img]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'] A ja byłam ślepa i głucha z wrażenia wczoraj że nawet nie słyszałam grającej tam muzyki a był to Vangelis ,,Rydwany ognia'', a ja sierota nic nie wiem :oops: :x[/quote] co Ty gadasz... jaka muzyka...toż nawet nie rozumiałam co gada spiker ! Alicja, serio? :oops: :oops: no to druga sierota się kłania :wink:
  25. [quote name='dbsst'][quote name='Alka']pewnie, od razu bana!!! wszyscy na mnie najeżdżają... :evilbat: a ja tak na serio odgryzłam się RYDZEWSKIM, BO MUSIAŁAM SPORO PROSIĆ COBY MI CYKNĘLI FOTKĘ Z OZZULCEM...TACY SĄ :evil: :evil_lol:[/quote] hahaha takie wredoty :evil: to jabym na Twoim miejscu im glowy do oczu conajmniej uciela ;) :lol:[/quote] haha, dobry pomysł, wykadruje co nieco i zobaczymy... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...