Jump to content
Dogomania

Alka

Members
  • Posts

    3952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alka

  1. Alka

    .:: A X E L ::.

    Hej dziewczyny ! Cieszy mnie bardzo ,że mimo wszystko spotkanko doszło do skutku. :D Żałuję baaardzo ,że nie mogłam być razem z Wami. :( [b]Gosiu, Leno, Dagusiu[/b] , widziałyście się po raz pierwszy , prawda? Jakie wrażenia ? Ja z Waszego grona tylko Oskarka nie widziałam w realu, a bardzo chciałabym :D Gosiu, pospiesz się z tą relacją :evil: , bo ja jestem bardzo ciekawa.... :wink: :D
  2. [quote name='mmbbaj'][b]bawimy się![/b] [img]http://img515.imageshack.us/img515/7387/pict12405009zl.jpg[/img] [img]http://img515.imageshack.us/img515/9315/pict12565006po.jpg[/img] [b]To ja Bajanek[/b] :P [img]http://img515.imageshack.us/img515/2011/pict12875003qq.jpg[/img][/quote] extra foteczki! :thumbs: Bajanek jest pięknym psem [img]http://img462.imageshack.us/img462/8011/36heartglasses3uu.gif[/img]
  3. słodziutka mordeczka z języczkiem [img]http://img404.imageshack.us/img404/6447/36heartglasses4qh.gif[/img]
  4. :klacz: dla skocznej sunieczki !
  5. [color=red]Wszystkiego najlepszego dla Tolusi [/color] :new-bday: :new-bday: :new-bday: [color=blue]a także spóznione życzonka urodzinowe dla Dustinka [/color] :BIG: :BIG: :BIG:
  6. [quote name='asher']No nieeee... Człowiek się przez chwilę zagapi, przeoczy jakis topik i bach! ponad 40 stron od nadrabiania :roll: Fotki i modele prześliczni :iloveyou: Tylko jedna rzecz mnie intryguje: [img]http://img469.imageshack.us/img469/895/scan00175ym.jpg[/img] Co to jest to cuś co wisi na ścianie? :o :wink:[/quote] to cóś wisiało kiedyś na ścianie w pokoju Manueli...ale już pokoik po remoncie ... :wink: :D Mani teraz nie ma ,ale prawdopodobnie to atrapa klatki z maskotką w środku :wink: generalnie Tuffiasty nie chodzi po mebelkach , ale w celu zrobienia foty owszem :wink: [img]http://img265.imageshack.us/img265/2139/dscf20988wk.jpg[/img]
  7. jakie efekty! Tuffi patrzy przez żaluzje... :wink: :D Swietne,dzieki! [img]http://img248.imageshack.us/img248/6144/3631611uj.gif[/img]
  8. [quote name='bernulka']I mały prezencik ode mnie i Herci ;) : [img]http://img374.imageshack.us/img374/5131/dsc032041la2az.jpg[/img] paździoszki[/quote] wow, i my też dostaliśmy :ylsuper: [b]bernulko[/b], pięknie dziękujemy ! [img]http://img382.imageshack.us/img382/4204/362flower5wa.gif[/img]
  9. [quote name='Camara'][quote name='mmbbaj'][b]Alu[/b], foteczki urocze jak zawsze! :P Tuffi to rasowy model i widać, że on to lubi :lol: Ja uwielbiam go w kokardeczkach :loveu: :loveu:[/quote] tiaaaa... ciekawam, co Tuffi myśli o tych kokardeczkach... :stupid: ale całuśnie wygląda :P[/quote] Co Tuffcio myśli to :niewiem: , ale chetnie daje głowkę uczesać :wink: :D w domku często chodzi na luzie [img]http://img255.imageshack.us/img255/4323/dscf28118ji.jpg[/img] [img]http://img441.imageshack.us/img441/7479/dscf22612kj.jpg[/img] [img]http://img418.imageshack.us/img418/3317/pb1100548oe.jpg[/img] [img]http://img418.imageshack.us/img418/7227/pb1100574za.jpg[/img]
  10. wow, same prezenty dostają ! Śliczne! Zdolne dziewczyny! :klacz:
  11. [quote name='LAZY']No! Jak to dobrze usiasc w niedzielne popoludnie i poczuc sie troszkę jak w Krakowie..Dziękuje! :buzi:[/quote] dokładnie, można poczuc ten klimacik... :D Foteczki bomba! :thumbs:
  12. [b]asiunia,[/b] a gdzie psiaki pochowałaś? :roll: chętnie zobaczymy je w scenerii zimowej :wink: :D
  13. [quote name='Alicjarydzewska']Alka napisała [quote]a ona w ilości postów zostawiła mnie daaaleko w tyle.... [/quote] no ....uczeń przerósł MISTRZA :oops: :lol: :lol: :lol:[/quote] dokładnie ! :thumbs: [size=1]ale , ja cie leczyc z uzaleznienia nie będę ... :wink: [/size]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='asher']Debe, a moze to jest szpilowy tatuś? :lol: [img]http://img434.imageshack.us/img434/5056/post111309668894zy.jpg[/img][/quote] asher moze byc wiesz uszy takie podobne i ten wyraz pycha posikalam sie :lol: :lol: :lol:[/quote] :hmmmm: próbuję doszukać się podobieństwa 8) nooooo może i tatuś ........ :roll:[/quote] kurcze, ale przystojniak ! [img]http://img469.imageshack.us/img469/8962/3611611ud.gif[/img]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='XXL'][quote name='Alicjarydzewska']:lol: aga 1215 nauczyłam się cytować :angel: :lol: :lol: :lol: :calus:[/quote] brawo alu a mowilas ze nie jestes hakerka :) teras jeszcze roskminisz ja obesc zabespieczenia microsoftu i jestem mistrzynia :D[/quote] :-? ty się ze mnie nie podśmiewuj 8) Ja się dopiero wszystkiego uczę :oops: , a wyście to wypili z mlekiem w przedszkolu :wink:[/quote] Alicja , to bystrzak! :kciuki: Pamietam, jak pokazałam jej jak ma się zalogować na forum :wink: , dzieki moim wskazówkom zalogowała się tak jak widać...widac ,że za dobrze to mi nie wyszło :cunao: a ona w ilości postów zostawiła mnie daaaleko w tyle.... :evil: :wink:
  16. [b]Haniu[/b], ja więcej się naucze od internetowych koleżanek niz od własnych dzieci, które , z przykrością muszę stwierdzić nie mają do mnie tyle cierpliwości...prawda Gosieńko ? :wink: :D
  17. [b]Haniu[/b], czekamy na fotki Krakowa... :D Twoje foty to uczta dla oka :thumbs: [b]aga1215[/b] - i ja się czegoś nowego nauczyłam , dzięki! :D
  18. Witajcie Rocky i Metko! Ricky ma smutne oczeta, chciałoby się cmoknąć go w nochalek :buzi: a Metce , chociaż pokazała ozorek też posyłamy buziaki [img]http://img503.imageshack.us/img503/8527/3631610la.gif[/img]
  19. Dziewczyny, nie zawstydzajcie mnie... :oops: :oops: [b]asiunia[/b], dzięki!
  20. Oj, żeby Mani wiedziała,że znowu jest w galerii.... :silly: a foteczki letnie, bo świeżutkich, zimowych nie mam. :( Chyba za niedługo zacznę wklejać zeszłoroczne ze śnieżkiem... :wink: :D
  21. Alka

    .:: A X E L ::.

    Gosiu, masz rację do Sylwestra jeszcze sporo czasu, ale już dziś mieliśmy przedsmak tego co nas czeka... :evilbat: :evilbat: niesamowie, od samego rana małolaty miały radochę :evilbat: :evilbat: ...a foteczki cudowne, masz jeszcze? :wink: :D :D
  22. scadia, wysłałam do ciebie pw. Powodzenia! :D
  23. Alka

    .:: A X E L ::.

    [b]Gosiu[/b], ale fajnie mieć go zawsze pod ręką :wink: pociesze cię, ja też sprzątam, gotuje ,od czasu do czasu nosze na rękach szkraba bo się trzęsie jak galareta ( wybuchy petard ),głowę zaprzątają mi nieprzyjemne sprawy, które lada dzień trzeba rozwiązać i martwie się o Mani , która na antybiotykach pojechała na uczelnie... :wink:
  24. Zima to pewnie ulubiona pora roku dla Daisy :wink: :D fajne foteczki i piękne widoczki :thumbs:
  25. Alka

    .:: A X E L ::.

    no faktycznie malutko śnieżku ....a u nas ciągle prószy .... foteczki [img]http://img502.imageshack.us/img502/4681/super15xo.gif[/img] [size=1]jak bym miała aparat na własność to by mi dnia brakło... :wink:[/size]
×
×
  • Create New...